Joanna Horodyńska w bikini
ONS

Joanna Horodyńska mocno schudła. O takim brzuchu inne gwiazdy mogą pomarzyć

Joanna Horodyńska w bikini
ONS

Joanna Horodyńska ostatnio wdała się w głośny konflikt z Edytą Górniak. Panie publicznie nie szczędziły sobie złośliwości i wypominały nadprogramowe kilogramy oraz... brak seksu. Cała afera odbiła się głośnym echem, co w mocnych słowach podsumowała Karolina Malinowska. Zobacz: Malinowska o skandalu z Górniak i Horodyńską. Obie przywołuje do porządku ostrymi słowami

Nie da się ukryć, że stylistka ostatnio mocno schudła. Na jej profilu na Instagramie coraz częściej możemy zobaczyć zdjęcia w bieliźnie. Aktualnie Horodyńska przebywa w Lanzarote, ponieważ bierze udział w tajemniczej sesji. Na portalach społecznościowych chwali się fotkami z podróży, a niektóre z nich mogą wprowadzić we wściekłość inne gwiazdy.

Szczególną uwagę zwraca fotografia w skórzanych spodniach i biustonoszu, gdzie prowadząca "Gwiazdy na dywaniku" pokazuje idealną talię i płaski brzuch. Taka figura to efekt ćwiczeń, zdrowej diety i być może... dużej porcji seksu. 

Inne gwiazdy chyba powinny wziąć przykład. No, może poza Izą Adamczyk. Zobacz: Bardzo szczupła była żona Dariusza K.
 


 

Horodyńska z rodzicami na premierze książki:

Więcej na temat Joanna Horodyńska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58