Joanna Horodyńska krytykuje Annę Kalczyńską
ONS/EastNews

Joanna Horodyńska ostro o Annie Kalczyńskiej: "To sobowtór Małgorzaty Rozenek"!

Joanna Horodyńska krytykuje Annę Kalczyńską
ONS/EastNews

Joanna Horodyńska jak co tydzień, na łamach magazynu "Party", razem z Adą Fijał ocenia stylizacje gwiazd. Stylistka i aktorka bacznie śledzą stylizacje z czerwonych dywanów i często krytykują osoby ze świata show-biznesu, polityki czy sportu. Niestety, tym razem do grona gwiazd, które nie zachwyciły modowych ekspertek dołączyła Anna Kalczyńska.


Horodyńska skrytykowała prowadzącą Dzień Dobry TVN, która na prezentację jesiennej ramówki TVN przyszła w krótkich szortach, bialej bluzce i czarnych sandałkach. Stylistka porównała Annę Kalczyńską do wielkiej nieobecnej na konferencji- Małgorzaty Rozenek. Co dokładnie powiedziała?
 

- Małgorzaty Rozenek na konferencji nie było, za to pojawił się jej sobowtór. Wszystko dla widza. To ci dopiero historia! Zacznijmy od góry: włosy mniej nastroszone i krótsze, wiadomo jednak, że to kwestia czasu, podrosną. Trafiony, niezatopiony. Górna część butów ściska kostkę niczym opaska z czujnikiem elektrycznym. Po co to? Wychodzę z założenia, że w życiu warto być jednak sobą.


Zgadzacie się z opinią modowej ekspertki? Styl Anny Kalczyńskiej rzeczywiście jest podobny do stylu Małgorzaty Rozenek?


Przypomnijmy sobie jak dziennikarka prezentowała się na prezentacji ramówki TVN:


Anna Kalczyńska na konferencji prasowej TVN


Anna Kalczyńska na konferencji prasowej TVN


Joanna Horodyńska


Małgorzata Rozenek w Międzyzdrojach

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41