Lewandowski, Grosicki czy Krychowiak? Który piłkarz nie dostał powołania na najbliższe mecze kadry? Lewandowski, Krychowiak czy Grosicki? Który piłkarz nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji? Kamil Grosicki podczas meczu Jerzy Brzęczek nowym trenerem kadry
Lewandowski, Grosicki czy Krychowiak? Który piłkarz nie dostał powołania na najbliższe mecze kadry?
Instagram
1/4
Lewandowski, Grosicki czy Krychowiak? Który piłkarz nie dostał powołania na najbliższe mecze kadry?
Instagram

 

Jerzy Brzęczek ogłosił swoje pierwsze powołania przed zbliżającymi się meczami Reprezentacji Polski! Już za kilka tygodni nasza kadra zmierzy się z Włochami i Irlandią. Będą to pierwsze spotkania z nowym trenerem, Jerzym Brzęczkiem, który zastąpił na tym stanowisku Adama Nawałkę. Brzęczek już kilka tygodni temu zapowiadał, że nie zamierza zmieniać kapitana naszej drużyny. Teraz jego decyzja dotycząca powołań może wzbudzić skrajne emocje wśród fanów reprezentacji! 

Na liście ogłoszonej przez nowego trenera zabrakło jednych z najpopularniejszych piłkarzy kadry! Nie uwierzycie, kto nie zagra w meczach z Włochami i Irlandią! 

Zobacz także: Nowy trener kadry stoi za sukcesem Błaszczykowskiego! To Jerzy Brzęczek zajął się piłkarzem po tragicznej śmierci matki!

2/4
Lewandowski, Krychowiak czy Grosicki? Który piłkarz nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji?
Instagram

Okazuje się, że Jerzy Brzęczek na najbliższe mecze kadry powołał m.in. Wojciecha Szczęsnego,  Łukasza Fabiańskiego, Macieja Rybusa, Arkadiusza Milika, Kamila Glika i  Kubę Błaszczykowskiego.

Co ciekawe na liście nowego trenera zabrakło jednego z czołowych piłkarzy naszej kadry! Którego? Odpowiedź na następnej stronie. 

3/4
Kamil Grosicki podczas meczu
East News

Na liście powołanych zawodników zabrakło Kamila Grosickiego!

Co ciekawe w meczach z Włochami i Irlandią nie zagrają również: Michał Pazdan, Thiago Cionek, Sławomir Peszko, Łukasz Teodorczyk, Dawid Kownacki i Artur Jędrzejczyk. 

4/4
Jerzy Brzęczek nowym trenerem kadry
East News

Powołania reprezentacji Polski na mecze z Włochami i Irlandią:


Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Adam Dźwigała, Kamil Glik, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Rafał Pietrzak, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa, Karol Linetty, Maciej Makuszewski, Taras Romanczuk, Damian Szymański, Piotr Zieliński

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek