Janet Jackson
East News

50-letnia Janet Jackson spodziewa się dziecka? Artystka przerwała trasę koncertową

Janet Jackson
East News

Janet Jackson jest w ciąży? Tą informacją żyją dziś wszystkie zagraniczne media. Jako pierwszy te doniesienia opublikował portal etonline.com, powołując się na swoje źródło. Czy faktycznie piosenkarka, która w połowie maja kończy 50 lat i jej mąż 41-letni miliarder z Kataru Wissam Al Mana spodziewają się na narodzin potomka? Jeśli ta informacja się potwierdzi, to będzie pierwsze dziecko Janet Jackson! Piosenkarka o planach powiększenia rodziny powiadomiła swoich fanów w Internecie. Jednak jej słowa nie wskazują jednoznacznie, czy gwiazda już jest w ciąży czy dopiero zamierza w niej być. Plany jednak muszą być poważne, ponieważ Janet Jackson specjalnie przerwała trasę koncertową.

Jesteśmy w trakcie drugiej części trasy, która musi faktycznie ulec zmianie. Uważam, że to ważne, abyście dowiedzieli się pierwsi. Mój mąż i ja planujemy powiększenie rodziny, więc musimy odpocząć od koncertów. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Lekarze mówią, że potrzebuję odpoczynku. Obiecuję, że wrócę do koncertów tak szybko, jak będzie to możliwe.
Słynna siostra Michaela Jacksona od wielu lat mówiła o tym, chciałaby mieć dziecko. Rozważała nawet adopcję. Wszystko wskazuje na to, że być może już wkrótce powita na świecie swojego pierwszego potomka!

 

Zobacz też: Na śmierci można świetnie zarobić. Oto gwiazdy, które nie żyją, a zgarniają fortunę.

 

Janet Jackson spodziewa się dziecka?

Janet Jackson
ONS

Gwiazda przerwała trasę koncertową.

Janet Jackson
ONS

Więcej na temat gwiazdy w ciąży Janet Jackson
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13