Jan Dąbrowski zdradził swój patent na usypianie dzieci. Popularny youtuber i prezenter pod najnowszymi zdjęciami napisał, co robi, żeby jego córeczki bez problemów położyły się do swoich łóżeczek. Jan Dąbrowski jest tatą już od 1,5 roku i jak widać, doskonale radzi sobie w tej roli taty. Zobaczcie najnowsze zdjęcia youtubera z córką i sprawdźcie, co napisał o usypianiu dzieci!

Reklama

Jak Jan Dąbrowski usypia córki?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz po raz pierwszy zostali rodzicami w styczniu 2020 roku- na świecie pojawiła się wówczas ich córeczka Pola. Nieco ponad rok później para doczekała się drugiej pociechy, córeczki Neli. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski należą do grona gwiazd, które nie ukrywają wizerunku swoich dzieci i chętnie publikują w sieci ich zdjęcia.

Fani za pośrednictwem m.in. Instagrama mogą obserwować, jak Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski radzą sobie w roli rodziców i jak rosną ich dwie córeczki.

East News

Jan Dąbrowski dość często publikuje zdjęcia i nagrania ze swoimi córkami. Teraz na jego profilu na Instagramie pojawiły się nowe fotki. W szczerym wpisie zdradził swój sposób na usypianie Poli i Neli! Po czym dziewczynki zasypiają w ekspresowym tempie?

Wieczorne spacery z dziećmi to coś pięknego ???????? Chodzimy od kilku dni wspólnie z @sylwiaprzybysz , a dzieci po nich zasypiają tak szybko, jakby kołysały ich fale na statku z mojej ulubionej piosenki Krzysztofa Krawczyka ????- napisał szczęśliwy tata.

Zobaczcie urocze zdjęcia Jana Dąbrowskiego z Polą!

Zobacz także

Zdjęcie ze spaceru z dziećmi pojawiło się również na profilu Sylwii Przybysz. Młoda gwiazda pokazała swoim fanom, jak spędza czas z Polą, a internauci zachwycili się tym słodkim widokiem.

- ❤️Ale Polusia podobna do Ciebie!????❤️Mała księżniczka i duża księżniczka!❤️❤️❤️Ślicznotki!????❤️
- Urocze ????????????
- Mega słodkie❤️❤️????- komentują fani.

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Ona i Jan Dąbrowski są już po ślubie?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama