Sylwia Przybysz zaskoczyła fanów przepięknym zdjęciem w sukni ślubnej! Wraz z Janem Dąbrowskim planowali ślub na 2021 rok. Czy najpiękniejszy dzień ich życia właśnie się odbył? Zobaczcie nowe zdjęcie oraz wpis Sylwii Przybysz. Jak prezentowała się w kreacji ślubnej?

Reklama

Wyglądasz przepięknie... Jak prawdziwa księżniczka ????✨ - piszą fani

To zdjęcie trzeba zobaczyć!

Zobacz także: Sylwia Przybysz ogłosiła radosną nowinę i pokazała zdjęcia! Fani są w szoku!

Sylwia Przybysz w sukni ślubnej. Wzięła ślub?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski bardzo szybko zdecydowali się na założenie rodziny. Aktualnie są rodzicami dwóch pięknych córeczek, Poli oraz Neli.

Miałem 21 lat, kiedy zorientowałem się, że mamy podobny system wartości i oboje chcemy mieć dużą rodzinę - mówił Jan Dąbrowski w wywiadzie dla "Party"

Młodzi rodzice nie ukrywają, że marzą o tym, by mieć gromadkę pociech:

Zobacz także

- Sami pochodzimy z dużych rodzin, więc znamy ich wartość. W moim domu była piątka dzieciaków, a u Jaśka czwórka. Nie wyobrażam sobie, żeby nasze dzieci nie zaznały takiej bliskości - mówiła Sylwia Przybysz w wywiadzie dla "Party"
- Jak byłem młodszy, to posiadanie braci wydawało mi się uciążliwe, ale gdy oni wyjeżdżali, to nagle robiło się tak cicho i smutno. Chciałbym, żeby nasze córki też miały fajną ekipę, na którą będą mogły liczyć - dodał wówczas Jan Dąbrowski

Jan Dąbrowski oświadczył się Sylwii Przybysz w Boże Narodzenie w 2020 roku. Szczęśliwa gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym w drugi dzień świąt. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski swój ślub zaplanowali na 2021 rok:

Najzabawniejsze jednak jest to, że my najpierw zamówiliśmy salę weselną i orkiestrę na 2021 rok, a dopiero potem zorganizowałem zaręczyny. Niby na odwrót, ale po prostu chcemy mieć góralskie wesele, a w tym miejscu, które nam się podoba, bardzo długo czeka się na terminy. Dlatego kiedy już mieliśmy salę, zacząłem myśleć o pierścionku - mówił Jan Dąbrowski niedługo po zaręczynach

Wygląda na to, że ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego zbliża się wielkimi krokami, chociaż jak na razie nie zdradzili daty, którą wybrali na najpiękniejszy dzień swojego życia. Sylwia Przybysz jednak wprawia się już w ślubny nastrój. Właśnie opublikowała piękne zdjęcie w sukni ślubnej. Z opisu wynika, że tę swoją wymarzoną stworzy dla niej Viola Piekut:

Nie mogę doczekać się, aż będę mogła założyć tą jedyna ????
@violapiekut szykuj się kochana ???????????? - napisała Sylwia na Instagramie

Pod zdjęciem Sylwii Przybysz w białej sukni pojawiło się sporo komplementów:

- Przepięknie Sylwia wyglądasz ????
- Cudowna!????????????????
- Wyglądasz przepięknie.. Jak prawdziwa księżniczka ????✨
- Trzymam kciuki, żebyś wreszcie się doczekała ???? Bez względu na wybór, w każdej będziesz piękną Panną Młodą ????

Jesteście ciekawi jaką suknię Sylwia Przybysz wybierze na swój ślub?

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili córkę. W sieci pojawiło się zdjęcie z uroczystości!

Sylwia Przybysz pokazała się w sukni ślubnej. Póki co, to jeszcze nie jest wymarzona i właściwa suknia, ale trzeba przyznać, że Sylwia wygląda w niej pięknie.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wstępnie planowali swoje wesele na 2021 rok. Póki co, nie zdradzili konkretnej daty. Czyżby wielki dzień zbliżał się wielkimi krokami?

Instagram @sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są jednymi z najmłodszych rodziców w show-biznesie. Marzą o wielodzietnej rodzinie. Na tę chwilę są szczęśliwymi rodzicami 1,5 rocznej Poli i 6-ścio miesięcznej Neli.

Instagram/@sylwiaprzybysz
Reklama

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się na budowę dużego domu. Ich nowe lokum będzie miało aż 400 m2 i z łatwością pomieści ich całą rodzinę:

Bardzo byśmy chcieli zorganizować fajną imprezę rodzinną i zaprosić obydwie rodziny ale w tym momencie niemożliwe jest zaproszenie nawet jednej całej. Musieliśmy zdecydować się na duży dom, żeby spełnić marzenie i np. zorganizować Wigilię i zaprosić dwie rodziny - mówili w swoim filmie na Youtube.

East News
Reklama
Reklama
Reklama