Jamie Dornan pokazał żonę Amelię - zdjęcia Amelia Warner - tak wygląda żona Christiana Greya czyli Jamie Dornana Amelia Warner i Jamie Dornan na premierze Ciemniejszej strony Greya w Londynie Gwiazdy na gali wręczenia nagród BAFTA Amelia Warner i Jamie Dornan pozują do zdjęć
Jamie Dornan pokazał żonę Amelię - zdjęcia
Eastnews
Jak prezentują się na czerwonym dywanie? Zobacz!
1/10
Jamie Dornan pokazał żonę Amelię - zdjęcia
Eastnews

Jamie Dornan ma piękną żonę! Kim jest Amelia Warner? Podobnie, jak Jamie, Amelia jest aktorką, która zagrała w kilku znanych filmach, ale kilka lat temu poświęciła się macierzyństwu. Filmowy Christian Grey i Amelia Warner, którzy są małżeństwem od 2013 roku, mają dwójkę dzieci - chłopca i dziewczynkę. Oboje bardzo chronią swoje życie prywatne i rzadko w wywiadach wspominają o swoich dzieciach, jak i również nie pokazują ich w mediach. Amelia bardzo wspiera swojego męża, ale jak się okazuje, jego ostatnich filmów nie ogląda. Dlaczego?

 

Polecamy: "Nowe oblicze Greya" - jest pierwszy zwiastun trzeciej części!

 

Filmowy Christian Grey pokazał żonę. Jak wygląda Amelia Warner?

Amelia Warner wspiera swojego męża i pojawiła się u jego boku na premierze filmu "Ciemniejsza strona Greya" w Londynie. Czy jednak po tym, jak pozowała z nim do zdjęć, zdecydowała się obejrzeć film? Tego nie wiemy, ale wiele wskazuje na to, że nie, bo Jamie przy okazji promocji "50 twarzy Greya" wspomniał w jednym z wywiadów, że jego żona nie chciała obejrzeć tego filmu!

Amelia nie chce widzieć tego filmu. Wspiera mnie w pracy, ale nie byłaby w stanie oglądać mnie w takich scenach, mimo że wie, że to tylko gra. To jest jej decyzja, a ja ją szanuję. W filmie jest jedna scena, gdzie bardzo długo pokazany jest mój nagi tyłek... Dla mnie samego nie było zbyt komfortowe oglądanie go, mimo, że to przecież mój własny tyłek! - zdradził Jamie Dornan w rozmowie z dziennikiem "USA Today". 

Wcale nie dziwimy się żonie aktora, że nie zdecydowała się obejrzeć tego filmu, bo choć nigdy nie krążyły plotki o romansie Dornana i Johnson, to oglądanie męża w namiętnych scenach z inną kobietą z pewnością nie byłoby dla niej miłym widokiem. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Amelia Warner!

 

Zobacz także: Jamie Dornan i Dakota Johnson nie znoszą się? Wendzikowska: "To dla nich koniec współpracy!"

2/10
Amelia Warner - tak wygląda żona Christiana Greya czyli Jamie Dornana
Eastnews
3/10
Amelia Warner i Jamie Dornan na premierze Ciemniejszej strony Greya w Londynie
Eastnews
4/10
Gwiazdy na gali wręczenia nagród BAFTA
5/10
Amelia Warner i Jamie Dornan pozują do zdjęć
Eastnews
6/10
Amelia Warner i Colin Farrell byli razem
ONS
7/10
Amelia Warner odpoczywa we Francji
Eastnews
8/10
Jamie Dornan, Amelia Warner we Francji na wakacjach
Eastnews
9/10
Amelia Warner
ONS
10/10
Jamie Dornan i Amelia Warner - premiera "50 twarzy Greya"
ONS.pl