"50 twarzy Grey'a" jest zdecydowanie jedną z najgorętszych propozycji z kategorii odważnych filmów na Walentynki. Jamie Dornan jako Christian Grey podbił serca fanek na całym świecie. Od premiery kinowego hitu minęło już 6 lat! Czy Dornan bardzo się zmienił na przestrzeni tych lat? Trzeba przyznać, że aktor nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, ale jego zdjęcia z plaży naprawdę robią wrażenie! Zobaczcie, jak się zmienił! Dalej jest tak przystojny?

Reklama

Zobacz także: Co dalej z kontynuacją filmu "365 dni"?! Michele Morrone zdradził ważną datę!

Poczuj te emocje jeszcze raz! Wykorzystaj kod rabatowy Livro, aby swoje ulubione powieści kupić dużo taniej.

Jak zmienił się Christian Grey? Nowe zdjęcia Jamie'go Dornana z "50 twarzy Grey'a

Trylogia książki o Christianie Grey'u sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Nie mniejszą furorę zrobiła również filmowa kreacja kontrowersyjnej postaci opisanej w książkach E.L. James. Jamie Dornan w tej roli przysporzył sobie olbrzymiej popularności. Kobiety na całym świecie totalnie oszalały na jego punkcie!

Aktor prezentował ponadprzeciętną sylwetkę i chociaż na ekranie nie miał zarostu, niedługo później przyznał, że nie czuł się w tej wersji komfortowo. To w ogóle możliwe?! Na co dzień gwiazdor "50 twarzy Grey'a" jest przyzwyczajony do brody, aktualnie również ją posiada!

Zobacz także

Co prawda aktor niezbyt udziela się w mediach społecznościowych, ale w sieci można znaleść kilka jego naprawdę gorących zdjęć! Sporo zamieszania zrobiły fotki z planu "Barb and Star go to Vista Del Mar", na których Jamie Dornan prezentuje się bez koszulki. Czy wygląda równie dobrze, jak podczas mocnego filmu "50 twarzy Grey'a"? Koniecznie zobaczcie to ujęcie oraz kilka ostatnich publikacji, jakie umieścił na swoim Instagramie!

Zobacz także: Anna-Maria Sieklucka widziała "365 dni" tylko dwa razy! "Nie lubię siebie oglądać, bardzo…" Dlaczego?

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego gorącego i niegrzecznego duetu. Jamie Dornan po premierze "50 twarzy Grey'a" rozpalił zmysły tysięcy kobiet na całym świecie!

East News

Od premiery hitowego filmu "50 twarzy Grey'a" minęło już 6 lat!

East News

Jamie Dornan wciąż jest gorący! Te zdjęcia z plaży po raz kolejny rozpaliły wyobraźnię fanek!

East News

A oto kilka jego ostatnich publikacji, które umieścił w sieci. Przypomina jeszcze filmowego Grey'a?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama