Po zmianach w Telewizji Polskiej Izabella Krzan straciła pracę w mediach publicznych. Prezenterkę zwolniono z „Pytania na śniadanie”, choć cieszyła się sympatią widzów i była jedną z największych gwiazd magazynu porannego TVP. Dzisiaj ma już nową pracę, ale to nie koniec rewolucji. Niedawno zdradziła, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Ostatnie wydarzenia kosztowały ją sporo nerwów.

Reklama

Izabella Krzan mówi o trudach remontu

Zaraz po zwolnieniu z „Pytania na śniadanie” Izabella Krzan znalazła nową pracę. W lutym widzowie mogli ją zobaczyć w założonym przez Krzysztofa Stanowskiego Kanale Zero. Okazuje się, że zmiany zaszły także w życiu osobistym prezenterki. Gwiazda ujawniła, że rozpoczęła remont mieszkania, na który czekała aż pół roku. Po drodze nie brakowało sytuacji stresujących.

Zobacz także: Izabella Krzan życia prywatnego strzeże jak lwica. Co wiadomo o jej ukochanym?

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Sześć miesięcy czekania na remont za nami. Tyle czasu zajęło gromadzenie wszelkiej potrzebnej papierologii… Dużo stresów, rozczarowań i cierpliwości, ale od jutra oficjalnie wjeżdżamy
– napisała Izabella Krzan.
Izabella Krzan
Izabella Krzan instagram.com/izabellakrzan

Była prowadząca „Pytanie na śniadanie” pokazała kulisy remontu na kilku zdjęciach. Prezenterka prowadząca obecnie poranki w Kanale Zero przyznała, że nie spodziewała się aż takich komplikacji jeszcze przed rozpoczęciem prac w mieszkaniu.

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Nie, nie jestem naiwna. Wiem, że przede mną jeszcze wiele problemów, ale fakt, że po dużych perturbacjach wystartowaliśmy z remontem, jest naprawdę kojący. PS. Jeśli macie jakieś pytania w tematach budowlanka/dokumentacja przedremontowa/wnioski w urzędach/pozwolenia na budowę – zapraszam na konsultację
– dodała.

Zobacz także: Izabella Krzan nową prowadzącą w "Dzień Dobry TVN"? Jest wymowny komentarz

Zobacz także
Reklama

Śledzicie dalsze losy byłych gwiazd „Pytania na śniadanie”?

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Izabella Krzan
Izabella Krzan
Reklama
Reklama
Reklama