Izabella Krzan

Izabelę Krzan znają dziś chyba wszyscy. To jedna z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Współprowadziła wiele imprez organizowanych przez TVP, w tym m.in. "Sylwester marzeń z Dwójką". Od lutego 2021 jest gospodynią "Pytania na śniadanie". Występuje w parze z Tomaszem Kammelem (zastąpiła Marzenę Rogalską). Sprawdź, jak rozpoczęła się jej kariera i czemu zawdzięcza swoją popularność.

Imię: Izabela

Nazwisko: Krzan

Nazwisko Panieńskie: Krzan

Pseudonim: brak

Wzrost: 183 cm

Data urodzenia: 14.02.1995 r.

Znak zodiaku: Wodnik

Zawód: modelka, prezenterka i osobowość telewizyjna

Osoby - związki:
 • Michał Filip - polski sportowiec. Gra w siatkówkę na pozycji atakującego. Występował między innymi w klubie Cerrad Czarni Radom (długość związku: kilka miesięcy).


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: brak

  Rodzeństwo: starszy brat Grzegorz (urodzony w 1987 r.)

  BIO: Izabela Krzan urodziła się w Olsztynie. Studiowała ekonomię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Popularność przyniósł jej udział w konkursach piękności. W 2011 roku otrzymała koronę Miss Nastolatek Warmii i Mazur, a trzy lata później tytuł III Wicemiss Warmii i Mazur. Jednak to rok 2016 okazał się przełomowy. Wtedy właśnie Izabela została Miss Polonia. Wygrana otworzyła jej drzwi do kariery w Telewizji Polskiej. Najpierw prowadziła audycję "Lajk!" (2017), a później stała się "twarzą" kolejnych programów (m.in. "Koło fortuny", "Czar par"). W lutym 2021 roku zastąpiła Marzenę Rogalską w roli współprowadzącej "Pytania na śniadanie". Tworzy zgrany duet z Tomaszem Kammelem. Niewiele osób wie, że Izabela interesuje się tańcem i ma spore osiągnięcia w tej dziedzinie. Trenowała osiem lat. Może się pochwalić międzynarodową klasą taneczną "A" w tańcach standardowych oraz "B" w latynoamerykańskich. Przez pewien czas uprawiała również siatkówkę. Kocha podróże i uwielbia poznawać nowe miejsca. Zdobyła już spore rzesze fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Modelka publikuje w mediach społecznościowych relacje ze swoich podróży i dzieli się z obserwującymi niektórymi faktami z życia prywatnego. Izabela uwielbia poznawać nowe miejsca. Kocha zwierzęta - ma psa o imieniu Lola.

  Znana z: roli współprowadzącej w programach telewizyjnych, takich jak: "Lajk!" (2017), "Koło Fortuny" (od 2017), "Czar par" (2019) oraz "Pytanie na śniadanie" (od 2021). Wystąpiła również gościnnie w "Kocham cię, Polsko!", "Big Music Quiz", "Familiadzie" (2018, 2020) oraz "Dzikim Uchu" (2019). Często współpracuje z Norbim i Tomaszem Kammelem.

  Płyta: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - Miss Nastolatek Warmii i Mazur (2011) - III Wicemiss Warmii i Mazur (2014) - Miss Polonia 2016

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/izabellakrzan/?hl=pl


  Link FB: https://www.facebook.com/izabellakrzan.misspolonia
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index