Party Stories
Irena Santor zachwycona Dodą
ONS
Newsy

Irena Santor zachwycona Dodą: Jest bardzo dobrze wychowana

Legenda muzyki rozpływa się w komplementach

Doda jest najbardziej kontrowersyjną gwiazdą w Polsce - emocje wzbudza niemal każdy krok piosenkarki. Ostatnio jednak gwiazda opowiedziała o sobie z perspektywy, której opinia publiczna nie znała. Przypomnijmy: Doda pomaga chorym dzieciom: Jestem Dodapalaczem

Wokalistka koncertuje w tym roku w ramach cyklu "Lato z Radiem" i z tej okazji była już wielokrotnie gościem audycji Polskiego Radia. Ostatnio poproszono też o komentarz inne gwiazdy, które miały okazję współpracować z Dodą, aby powspominały pracę nad wspólnymi projektami. Jedną z nich była legenda polskiej piosenki, Irena Santor - obie panie spotkały się na planie show "Just the two of us: Tylko nas dwoje", gdzie były jurorkami. Santor była pod wielkim wrażeniem Rabczewskiej:
 

Ma piękną figurę i ciało, więc przyjemnie się ogląda tak boski twór Boży. A, że kiedyś położyła nogę na stole, przy którym pracowałyśmy i pokazała buty, które by mi się nawet nie przyśniły, to było dla mnie tylko ciekawe - wspomina z uśmiechem.


Irena Santor dodała również, że wbrew obiegowej opinii, Doda jest niezwykle spokojną i doskonale wychowaną osobą, która okazywała jej należyty szacunek.


Miała opinię osoby burzliwej. Okazało się, że jest bardzo dobrze wychowaną młodą osobą, że nie jest agresywna. Polubiłam ją za to, że ile razy się spotykałyśmy, to zawsze mówiła dzień dobry, zawsze była serdeczna, cicha i łagodna. Moim zdaniem Doda jest inna na potrzeby estrady i inna na co dzień, na potrzeby kontaktu - dodaje.


Okazuje się zatem, że nie tylko publika, ale i uznane ikony muzyki doceniają Dodę. Chcielibyście też poznać Dodę od tej strony?

Zobacz też najciekawsze momenty trasy Dody "Fly High Tour":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Irena Santor
Krzysztof Opaliński
Newsy
Irena Santor - Chwilo, trwaj
Rzadko udziela wywiadów, nie przepada za intymnymi zwierzeniami. Jaka naprawdę jest jedna z największych diw polskiej estrady, jak wygląda jej codzienność, co ją cieszy, czego się obawia?

– Pani Ireno, jak  Pani się czuje w rozrywkowym telewizyjnym show? Udział w „Tylko nas dwoje” to była dobra decyzja? Irena Santor: Bałam się, ale doświadczanie w moim wieku czegoś po raz pierwszy jest jednak bardzo ponętne. Trudność sprawia mi rzetelna ocena uczestników w tak krótkim czasie, bo to nawet nie cała piosenka, tylko dwie minuty. Jak ocenić potencjał piosenkarza, czy ma osobowość, czy rokuje rozwój muzyczny, czy jest osłuchany z muzyką? – Jurorowanie jest najtrudniejsze? Irena Santor: Nadal się go boję. Na szczęście jest jeszcze publiczność, która swoimi SMS-ami przesądza o losie uczestników. Czasami ludzie tak okropnie głosują, żebym ich skrzyczała. Ale vox populi… Jak ktoś ma wielkie grono znajomych, dostaje więcej głosów, choć może wcale nie zasługuje na poparcie. Bo zaśpiewać nuty to za mało. Trzeba wyśpiewać swoje wnętrze, przemyślenia, to, co jest dla mnie prawdą. Jestem inną osobowością, inaczej myślę, więc inaczej śpiewam. Slogany? Może, ale ja nie umiem tego inaczej wyrazić. A co do programu... Tak się przejmowałam, aż w końcu powiedziano mi, że to także trochę zabawa. – A nie sprawa życia i śmierci? Irena Santor: Nie. Gdyby to miał być egzamin na serio – nie podjęłabym się. Wiele razy to obserwowałam, jak ze zwyczajnych ludzi wyrastali giganci. W zawodzie artystycznym ktoś dzisiaj średni jutro może być wielki. I na odwrót, niestety. Dlatego w zabawie chętnie biorę udział, zwłaszcza że sama przy okazji wiele się uczę. – Panią zawsze sprawiedliwie oceniano, czyli wysoko. Jak Władysław Szpilman w Polskim Radiu. Irena Santor: Szpilman miał wielką muzyczną intuicję, osłuchany, wykształcony. – A Tadeusz Sygietyński – szef zespołu Mazowsze, którego była Pani najświetniejszą solistką? Przyjął...

Uśmiechnięta Irena Santor
East News
Newsy
Dwa lata temu pożegnała męża, mieszkała w domu opieki. Co dziś dzieje się z Ireną Santor?
Życie nie zawsze rozpieszczało Irenę Santor. Co dziś dzieje się z artystką? Gwiazda zdradziła, jak świętuje swoje urodziny.

Pierwsza dama polskiej piosenki swoim wyjątkowym głosem uwiodła całe pokolenia, a jej niezapomniane utwory przeszły do, wciąż żywej, historii. Dziś artystka obchodzi swoje 86 urodziny. Jak je spędza i co teraz dzieje się z Ireną Santor ? Życie nie zawsze ją rozpieszczało. Kilka lat temu gwiazda trafiła do domu opieki. Zobacz także:   Irena Santor wspomina dramat sprzed lat. Zrobiła wszystko, żeby nie umrzeć Irena Santor obchodzi 86 urodziny. Co dzieje się z artystką? Swoją karierę Irena Santor rozpoczęła w 1951 roku, niedługo później swoim magicznym głosem oczarowała słuchaczy, a w jej ręce powędrowały pierwsze nagrody i odznaczenia, których łącznie ma ponad 50. Występowała w Europie, Ameryce, Azji i Austarlii, na największych scenach i w wyjątkowych spektaklach. Odkąd siebie pamiętam, zawsze śpiewałam: to w przedszkolu, potem w szkole, zresztą - gdziekolwiek. Zawsze musiałam gdzieś coś komuś "odśpiewać" - wspominała w liście napisanym z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki w tym roku. - Otworzyły się przede mną bramy raju (...). Uświadamiałam sobie, że muzyka jest potężną siłą. Potrafi być "lekiem na całe zło", jest natchnieniem i wytchnieniem, jest dobrem absolutnym - pisała.  Niestety, życie nie zawsze oszczędzało Irenę Santor, która jak mogłoby się wydawać, za swój talent nie raz musiała zapłacić niewyobrażalną cenę. W wieku 11 lat straciła mamę, następnie cudem uszła życiem z wypadku samochodowego, a w 2000 roku zdiagnozowano u niej raka. Przy nadziei utrzymywali ją fani i ukochany mężczyzna Zbigniew Korpolewski, dzięki któremu uwierzyła, że wygra ze śmiercią. Niestety, w 2018 roku Irenę Santor spotkała kolejna tragedia. Zbigniew Korpolewski zachorował na serce i przeszedł skomplikowaną operację. Wtedy też gwiazda wraz ze swoją...

Irena Santor trafiła do szpitala
Newsy
Nowe wieści w sprawie Ireny Santor! Jak czuje się piosenkarka? Czy wyszła ze szpitala?
Co się z nią działo?

  Irena Santor jest już w domu! Jak informuje "Fakt" piosenkarka wyszła już ze szpitala i czuje się świetnie. Gwiazda trafiła pod opiekę lekarzy w połowie maja i podejrzewano u niej udar!    Zobacz więcej: Irena Santor trafiła do szpitala! Co się stało?! Jest komentarz jej menedżerki   Na szczęście sprawa nie była aż tak poważna. Irena Santor czuła się źle z przemęczenia. Artystka ma 83. lata i wciąż koncertuje! Nic dziwnego, że organizm domagał się odpoczynku.    Zobacz:  Reminiscencja, czyli poprawa pamięci na starość. Jak działa?   Teraz Irena Santor jest znów w  Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie zamieszkała kilka miesięcy temu ze względu na pogarszający się stan zdrowia męża.    – Czuję się już dobrze. Czuwam przy przy mężu – powiedziała artystka w rozmowie z tabloidem.    Wiadomo też, że najbliższe dwa koncerty Ireny Santor gwiazdy zostaną przełożone na inny termin.    Zobacz:  Irena Santor i jej mąż zamieszkali w domu opieki! Skąd taka decyzja?   Irena Santor i jej mąż, Zbigniew Korpolewski.   Artystka dba o swoich fanów i wciąż koncertuje! 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner