Doda o pomocy chorym dzieciom
ONS

Doda o sobie: Jestem dodapalaczem!

Doda o pomocy chorym dzieciom
ONS

Gwiazdy uwielbiają angażować się w różnego rodzaje akcje charytatywne. Jednak część z nich pomaga potrzebującym nie chwaląc się tym głośno w mediach. Do takich osób należy Doda, która uwielbia poświęcać swój wolny czas dzieciom, które borykają się z trudnościami losu.

W wywiadzie dla Radiowej Jedynki wyznała, że empatii nauczyła się już w podstawówce:

- Chodziłam do podstawówki, gdzie mieliśmy osoby na wózkach. Ta prywatna szkoła, do której chodziłam wychodziła z założenia, że powinniśmy się integrować z osobami, które są niepełnosprawne. I do tej pory ani się nie brzydzę, ani się nie boję, w ogóle, wręcz przeciwnie. Rozmawiam bardzo bezpośrednio, szczerze. Mam wrażenie, że osoby chore, które ze mną przebywają nie czują żadnego dyskomfortu. Wręcz przeciwnie. Jestem dodapalaczem!


W radiowym felietonie wokalistka opowiedziała również o swoich wizytach w dziecięcych szpitalach. Gwiazda dość często gości na oddziałach onkologicznych, gdzie leżą ciężko chorzy mali pacjenci. Doda przychodzi do nich i z nimi rozmawia, mając przy tym doskonały kontakt. Jest przy tym sobą, nikogo nie udaje i jak zwykle jest spontaniczna. W tym celu Doda przytoczyła nawet historię, która jej się ostatnio przytrafiła.

- Nie można ich przecież zamęczać, chemioterapia jest wykańczająca, są na przeciwbólowych lekach. - Nie mogę powiedzieć witaj, może zgramy w bierki, rozwiążemy krzyżówkę, jakiej muzyki słuchasz? Bez sensu. Ostatnio jak byłam w szpitalu, taka pani mnie złapała, że jej córka jest po operacji raka mózgu i prawdopodobnie z tego nie wyjdzie i czy ja mogłam do niej przyjść i z nią porozmawiać. Ja tak stałam osłupiała: "Jak nie wyjdzie". Poszłam tam do niej. Miała 17 lat, gadałyśmy o głupotach. Miała 12 błyszczyków. Mówię: "Uuu jakie masz dobre kolory, muszę ci pokazać jakie ja mam. Więc Wyciągnęłam swoje 16. Powiedziałam: może się wymienimy. Tak trochę na śmiechy - opowiadała Doda.


Gwiazda ma wielkie serce i pomimo napiętych grafików nie odmawia pomocy potrzebującym, a w szczególności dzieciom Przypomnijmy, że Doda za swoją działalność na rzecz innych w zeszłym roku została nagrodzona przez Fundację DKMS. Inni powinni brać z niej przykład. Zobacz: Anielska stylizacja Dody na gali Fundacji DKMS

Seksowna Doda na zakupach ze swoją świtą:

Więcej na temat Doda Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48