Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Ilona Felicjańska promuje czytelnictwo

Modelka w sesji zdjęciowej „Perfume”
 
Wszystko wskazuje na to, że Ilona Felicjańska na dobre powróciła do show biznesu. Modelka wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej "Perfume" autorstwa Anny Powierży. Sesja jest częścią akcji promującej czytelnictwo "Reading is a Fashion" organizowanego od dwóch lat na Warszawskich Targach Książki. Projekt ten można streścić jednym zdaniem – czytanie jest modne. Inspiracją do powstania zdjęć stała się powieść Patricka Süskinda pt. „Pachnidło”.

Opowieść tego artystycznego projektu toczy się wokół kobiety (Felicjańskiej), która fascynuje zmysłowym światem aromatów, form, świateł. Fotografka połączyła modę oraz literaturę tworząc zaczarowany świat, który ma za zadanie na nowo odkrywać magię książek. Felicjańska, prezentująca się w bajkowych kreacjach, wygląda jak postać ze świata wyobraźni. Każde z ujęć przedstawia ją w innej roli, a wyjątkowa scenografia z pewnością ułatwiła jej wcielenie się w postaci na fotografiach. Czarno-biała kolorystyka zdjęć dodaje projektowi tajemniczego klimatu.

Kreacje do sesji wypożyczyli najlepsi polscy projektanci: Paprocki&Brzozowski, Teresa Rosati, Izabela Łapińska, Plich, Natasha Pavluchenko, Michał Starost, Łukasz Jemioł, Ewa Szabatin, Justyna Waraczyńska Varma, Tomaotomo, Yuliya Babich, Orska biżuteria artystyczna.


Zobacz fotografie z Iloną Felicjańską w roli głównej:
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona Felicjańska w obiektywie Anny Nowocińskiej
Newsy
Tylko u nas: Ilona Felicjańska w seksownej sesji zdjęciowej na plaży
Musicie to zobaczyć!

Specjalnie dla was publikujemy ekskluzywne zdjęcia z sesji zdjęciowej Ilony Felicjańskiej , która stanęła przed obiektywem Anny Nowocińskiej . Była modelka w nowej fryzurze pozuje w kreacjach Magdaleny Arłukiewicz . Przeczytajcie więcej o stylu Ilony Felicjańskiej "Nie robimy zdjęć dla poklasku, tylko dla własnej satysfakcji, co nie zmienia faktu, że efekt czasem chciałybyśmy aby zobaczył świat...Pomimo pewnych ustaleń, nie do końca można przewidzieć efekt sesji...Nasza miała być przy pięknym, nadmorskim zachodzie słońca, a powstała podczas nadmorskiej burzy :)" - powiedziała nam o sesji Ilona Felicjańska Więcej o sesjach zdjęciowych i innych pasjach Ilony Felicjańskiej, sposobie na życie i pokonywaniu przeszkód możecie przeczytać w nowej książce, wywiadzie rzece z Anetą Pondo "Ilona Felicjańska. Cała prawda o..." kredyty do sesji: fotografie: Anna Nowocińska; makijaż: Zuza Kulawiak; fryzura: Małgorzata Chmarzyńska-Głodek; kreacje by Magdalena Arłukiewicz Zobaczcie wszystkie zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej Ilony Felicjańskiej:

Ilona Felicjańska w sesji na plaży
Newsy
Felicjańska pracuje pozując na plaży
Cztery razy zmieniała stylizację. Udane zdjęcia?

Trudny okres w życiu Ilony Felicjańskiej prawdopodobnie przeminął bezpowrotnie. Modelka coraz częściej pojawia się na salonach, a jeśli ktoś pyta ją o przeszłość - całą sprawę obraca w żart. Na dodatek, oprócz stylowego "brylowania", Ilona coraz częściej realizuje się w swoim zawodzie. Ostatnio wzięła udział w sesji cenionej warszawskiej fotografki Anny Powierży, w której zachęcała Polaków do czytania książek, a teraz na Facebooku pochwaliła się kolejnymi profesjonalnymi zdjęciami. Felicjańska udostępniła zdjęcia z sesji na plaży. Uśmiechnięta i stylowa celebrytka pozowała tym razem przed obiektywem Anny Nowocińskiej i aż cztery razy zmieniała kreacje! Na jednym ze zdjęć widać, że modelka nie ma na sobie stanika. Podoba się wam Ilona w takim letnim wydaniu? Oceńcie:

Clipboard.jpg
Anna Powierża
Newsy
Felicjańska w pięknej sesji zachęca do czytania książek
W kreacjach polskich projektantów

Ilona Felicjańska swój powrót do show-biznesu przypieczętowała kilkoma wyjściami na ważne wydarzenia. Ubrana bardzo stylowo w kreacje od młodych projektantów podkreślała w wielu rozmowach, że teraz stawia na młodych. Wierzy, że młode pokolenie jest lepsze i bardziej życzliwe. Dobry krok, bo w Polsce nadal brakuje znanych osób, które wspierałyby młode talenty. Ostatnio Ilona została zaproszona do udziału w sesji zdjęciowej o bardzo eterycznym tytule "Perfume" autorstwa znanej fotografki Anny Powierży. Sesja jest częścią projektu promującego czytelnictwo "Reading is a Fashion" organizowanego od dwóch lat na Warszawskich Targach Książki. Ilona w sesji wygląda niezwykle zmysłowo i kobieco. Ubrana w kreacje od polskich projektantów uznanych i dopiero chcących zaistnieć na rynku, takich jak: Paprocki&Brzozowski, Teresa Rosati, Łukasz Jemioł, Tomaotomo, Yuliya Babich i Orska biżuteria artystyczna. Czy dzięki udzielaniu się w tego typu akcjach Felicjańska w końcu utrze nosa tym, którzy dotychczas nie byli życzliwie nastawieni do jej "twórczości"? Oceńcie sami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner