Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. 24-latka doskonale radzi sobie w świecie show-biznesu i świetnie dobiera współprace. Poza tym nie tylko spełnia się aktorsko, ale również koncertuje. Teraz jeden z tabloidów ujawnił, ile zarobiła w 2023 roku. Będziecie zaskoczeni!

Reklama

Ile zarabia Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa zaczęła swoją karierę od "Rodzinki.pl", gdzie wcielała się w Paulinę, czyli dziewczynę Kuby, którego grał Adam Zdrójkowski. Po zakończeniu produkcji serialu świetnie wykorzystała swoją szansę. Obecnie występuje w serialach, filmach i teatrze, śpiewa, odnajduje się w roli influencerki, a do tego jest rozchwytywana przez organizatorów wydarzeń kulturalnych, gdzie radzi sobie jako prowadząca. To przekłada się także na jej zarobki. "Super Express" podał właśnie, że tylko w tym roku zarobiła już kilka milionów złotych!

Instagram@juliawieniawa

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała salon po remoncie. Uwagę zwraca kanapa za 90 tys. zł

Podobno za udział w produkcji "Chłopi" Julia Wieniawa otrzymała 100 tysięcy złotych. Wystąpienie w dwóch sezonach serialu Polsatu pt. "Teściowe" (w którym gra m.in. z Cezarym Pazurą i Joanną Kurowską) oraz kilkudziesięciu spektaklach teatralnych, a także prowadzenie eventów (w tym Top of the Top Sopot Festival 2023) miało być warte aż milion złotych. Najwięcej jednak na konto artystki wpłynęło z kontraktów reklamowych.

Za udział w kampaniach biżuterii Apart oraz bielizny Intimissimi otrzymała ponoć kolejny milion złotych. Z kolei reklama cateringu dietetycznego Body Chief miała wzbogacić aktorkę o około 400 tysięcy złotych. Następne pół miliona zarobiła podobno za reklamę telefonu komórkowego marki Samsung. Ponadto artystka za każdy post reklamowy na swoim Instagramie zgarnia od 10 do 40 tys. złotych.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Julia Wieniawa zabrała głos ws. "Zielonej granicy". Została skrytykowana

Jakiś czas temu media donosiły także, że Julia Wieniawa za bycie jurorką w fotelu "Mam talent" otrzyma kolejne 500 tysięcy złotych. Artystka zdementowała jednak tę informację w rozmowie z "Pudelkiem". Wyznała: "Nie wiem, kto to wymyśla i nie podoba mi się zaglądanie do czyjegoś portfela. A te kwoty mają się nijak do rzeczywistości. Proszę o nierozprzestrzenianie fałszywych i niesprawdzonych informacji". Mimo tego "Super Express" wyliczył, że 24-latka i tak zarobi w tym roku co najmniej 4 miliony złotych. A to jeszcze nie wszystko! Dziewczyna niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych udziałem w nowej produkcji filmowej.

Reklama

Gratulujemy Julii oraz jej mamie, która pełni rolę managerki, żyłki do biznesu!

Podlewski/AKPA
East News Artur Zawadzki
Reklama
Reklama
Reklama