ONS
Niektórzy bardzo się cenią!
1/8
ONS

 

Nie samym aktorstwem człowiek żyje. Gwiazdy z pierwszych stron gazet zarabiają najwięcej na chałturach! Teatr, czy serialowe role nie pozwolą im uzbierać takich sum jakie zgarniają za prowadzenie imprez czy spotkania z fanami.

 

Zobacz także: Tabloid podsumował zarobki Margaret! Aż ciężko uwierzyć, że można tyle zarabiać

 

"Super Express" zdradził, kto zarabia na tym najwięcej! Jesteście ciekawi, ile gwiazdy liczą sobie za dodatkowe zlecenia? W naszej galerii znajdziecie pełne zestawienie i kwoty, które wpływają na konta znanych aktorów.

Zobacz kolejny slajd.

 

 

2/8
ONS

 

Już nie jest tajemnicą, że to Marian Opania zarabia najwięcej! Tomasz Zybert z "Na dobre i na złe" już nie pojawia się na ekranie, ale i tak zgarnia fortunę. Według tabloidu to właśnie on jest królem chałtur. Za jedno krótkie spotkanie z udziałem gwiazdora organizatorzy płacą aż 8,5 tysiąca złotych! 

- Jestem nieco droższy niż młodzi, w związku z tym bierze się tańszych. Może nie jestem lepszy, ale nie mogę występować za stawki młodzieżowe w jakimś filmie czy serialu, w związku z czym mam jakąś barierę nieprzekraczalną. Nie mam zamiaru się targować - powiedział w rozmowie z Super Expressem Marian Opania. 

Zobacz kolejne slajdy i poznaj zarobki innych gwiazd.

 

Zobacz także: Rozpoznaj polski serial po... 3 słowach! Dasz radę? :) QUIZ!

3/8
ONS

 

Słono trzeba także zapłacić za Marka Niedźwieckiego. Dziennikarz muzyczny ma wielu miłośników, a organizatorzy imprez płacą mu aż 5 000 złotych za spotkanie z fanami trwające zaledwie godzinę... 

4/8
ONS

 

Tej samej kwoty żąda sławny Daniel Olbrychski. Grał w blisko stu filmach pełnometrażowych oraz w trzydziestu serialach telewizyjnych. Teraz na jego konto wpływa okrągłe 5 000 zł, gdy prowadzi imprezę lub spotyka się z fanami. 


Zobacz: Daniel Olbrychski usłyszał wyrok za jazdę po alkoholu! Jaka jest decyzja sądu?

5/8
ONS

 

Nie tylko panowie korzystają z łatwego zarobku. Magdalena Różczka, która również cieszy się popularnością, chętnie przyjmuje dodatkowe zlecenia. Aktorka również ceni swoją godzinę, za którą dostaje właśnie 5 000 zł. 

 

RANKING: Oto królowe polskich seriali! Która z nich zagrała w ponad 35 produkcjach? TOP 10

6/8
ONS

 

Krzysztof Kowalewski, którego filmografia robi wrażenie, postanowił zrobić kolegom konkurencję. Żeby zachęcić organizatorów eventów do współpracy życzy sobie odrobinę mniej - 4900 zł. 

7/8
ONS

Na chałturach dorabia także Wiktor Zborowski. W porównaniu do lidera w tej dziedzinie nie zarabia za wiele. Za kilkugodzinne spotkanie z aktorem organizatorzy płacą "tylko" 4000 zł. 

8/8
ONS

 

A kto zarabia najmniej? Pewnie zdziwi Was to, że Joanna Moro wycenia się TYLKO na 2000 zł. W porównaniu do pozostałych gwiazd to jakieś grosze! A z byłą "Blondynką" czy "Anną German" wielu z Was chętnie by się spotkało, prawda? 

 

Zobacz: Polska gwiazda tańczy topless na plaży! Akurat po niej się tego nie spodziewaliśmy...