Party Stories
20-lecie zespołu Ich Troje bez Magdy Femme
ONS
Newsy

Ich Troje świętuje 20-lecie istnienia. Tylko jedna była wokalistka nie weźmie udziału w wyjątkowym koncercie

Była ważną osobą w zespole

Niedawna śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła całą branżą muzyczną. Głos zabrał nawet Michał Wiśniewski, który nie miał najlepszych relacji z dziennikarzem. Zobacz: Leszczyński wielokrotnie krytykował muzykę Wiśniewskiego. Michał skomentował to w tabloidzie

Zespół jednak odniósł ogromny sukces. Choć na początku mało kto wiedział o jego istnieniu to później wszystkie nastolatki zakochane były w czerwonowłosym liderze zespołu. Aż trudno w to uwierzyć, ale formacja w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia i w związku z tym zapowiada spore świętowanie pod koniec roku. Co ciekawe na plakacie, który zamieścił Wiśniewski na swojej stronie na Facebooku brakuje Magdy Femme, która była pierwszą wokalistką Ich Troje i pierwszą żoną Wiśniewskiego. 

Nie jest tajemnicą, że byli małżonkowie pozostają w konflikcie i w mediach nie szczędzą słów krytyki na swój temat. Ostatni wspólny występ Michała Wiśniewskiego z Magdą Femme to ten na Eurowizji w 2006 roku.

Pamiętacie ten zespół?

Zobacz na Polki.pl: Zmiany w zespole Ich Troje
  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zespół "Ich Troje" wydaje nową płytę
ONS
Newsy
To już pewne! Po 8 latach zespół "Ich Troje" wydaje nową płytę!

Zespół "Ich Troje" wyda kolejną płytę! Michał Wiśniewski i koledzy z zespołu po ośmiu latach od pojawienia się ich ostatniego krążka, wracają na scenę muzyczną. Fani legendarnej już grupy "Ich Troje" będą mogli kupić płytę w połowie czerwca. Zespół podpisał umowę z wytwórnią muzyczną - o czym na Facebooku osobiście poinformował Michał Wiśniewski . Muzyk pochwalił się fotkami ze spotkania z Piotrem Kabajem. Dziś w siedzibie Warner Music Polska w Warszawie podpisałem w imieniu zespołu Ich Troje kontrakt na oczekiwaną przez nas i przez Was płytę. Wielkie podziękowania dla Moniki Biss, Dominika Tajner Wiśniewska oraz co najważniejsze dla szefa szefów czyli Piotra Kabaja! Podwójny album "Nierdzewny" oraz "Ich Troje Remixed in Miami" ukaże się w pierwszej połowie czerwca - napisał lider zespołu. Potwierdziły się więc słowa Michała Wiśniewskiego, który już kilka miesięcy temu w rozmowie z Party.pl zapewniał, że z okazji 20-lecia zespołu planuje wydać nową płytę.   Kupicie nową płytę "Ich Troje" ? Myślicie, że zespół znowu stworzy przeboje na miarę hitu z 2001 roku "Powiedz"?   Zobacz także: Roast Michała Wiśniewskiego- królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH)   Zespół "Ich Troje" wydaje nową płytę. Michał Wiśniewski podpisał umowę z wytwórnią muzyczną.

Magda Femme o rozwodzie Wiśniewskich
Newsy
Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego ostro komentuje jego czwarty rozwód!

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner Wiśniewską. To już czwarty rozwód w życiu lidera Ich Troje. O muzyku znów jest głośno, wszystko za sprawą kontrowersyjnych kulisów ich rozstania. Okazuje się, że Wiśniewski złożył papiery rozwodowe bez wiedzy żony, i to najpewniej już w tamtym roku. Córka Apoloniusza Tajnera jest zrozpaczona. Sprawę zaś komentują poprzednie żony gwiazdora - m.in. Magda Femme. Pierwsza żona komentuje rozwód Wiśniewskiego Magda i Michał byli parą w latach 1996-2001. Nie mieli dzieci. Choć niby rozstali się w zgodzie, po latach wybuchła między nimi wielka awantura i słowna, medialna przepychanka. W wywiadach nie szczędzili sobie przykrych słów. W jednym z nich Michał powiedział wprost, że żałuje ślubu z Femme: Raz wziąłem LSD w życiu i ożeniłem się z Magdą Femme. No k*rwa. Nie mogę, po prostu to mi nie służy. 5 lat mnie ten jeden tabletek kosztował. Skandal! Nie bierzcie tego! - wyjawił w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem. Magda nie została mu dłużna: Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem. Odpowiadam choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba o której staram się zapomnieć za wszelką cenę próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale. Tym razem Michał mówi o "narkotykach" i o tym, "że mi nie wybaczy?" ale czego ? tego że zaatakował moją córkę, czy tego, że SŁYSZAŁAM, że nie ma raka ? ("– Wyniki się potwierdziły. Zrobiliśmy dodatkowe badania i jest to niestety rak złośliwy – zdradza nam zmartwiona Dominika"). Więc zamiast znowu mnie obrażać powinien cieszyć się życiem, drugą szansą oraz podziękować za cudowne uzdrowienie, które nie zostawiło po sobie najmniejszego znaku. WIDAĆ że najlepszą firmą...

Michał Wiśniewski zaszył się
ONS/AKPA
Newsy
Mocne wyznanie Wiśniewskiego w DDTVN: Zaszyłem się i nie piję już od...
Michał o swoim alkoholizmie

Kariera i życie Michała Wiśniewskiego były bardzo burzliwe. Artysta w tym roku świętuje 20-lecie zespołu Ich Troje, który osiągnął na polskiej scenie prawie wszystko. Choć dziś muzyk znany jest bardziej ze swoich związków i szaleństw, wciąż stara się nie zawodzić swoich fanów, choć nie zawsze wychodzi mu to dobrze. Przypomnijmy: Płyta Wiśniewskiego to klapa. Michał atakuje: Zdyskwalifikowałeś mnie w oczach branży! Michał nie powiedział jednak ostatniego słowa. Dziś pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział do przygotowaniach do kolejnej płyty. Zdradził również, że zaczął od tego, że rzucił alkohol, śladem swojego kolegi z Radomia. Artysta również chciał od niego odpocząć, więc "zaszył się" i nie pije już od 4 miesięcy . Mało kto wiedział, że Wiśniewski ma problemy z alkoholem. Na szczęście dziś już z tego wychodzi i chce zmienić swoje życie. Myśli nawet o następnych dzieciach. Decyzję o 5. dziecku musi jednak przedyskutować z żoną. Brawa za odwagę za takie wyznanie. Zobacz: Femme ma już dość Wiśniewskiego. Ostatecznie rozlicza się z nim   Michał Wiśniewski z Mandaryną i dziećmi na obiedzie:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner