Horoskop zajawka 4 Małgorzata Rozenek jamnik.jpg Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop zajawka 4 Małgorzata Rozenek jamnik.jpg
1/13
Horoskop zajawka 4 Małgorzata Rozenek jamnik.jpg

Sprawdź swój horoskop na drugą połowę maja! Co cię czeka w pracy? Awans czy... zwolnienie? Dla wszystkich raków i koziorożców mamy dobre wiadomości:)

A co z miłością? Sprawdź swój znak w naszej galerii według horoskopu Sylwestra Chordeckiego! 

Zobacz: Panno, przestań kontrolować swojego partnera! A co musi zrobić Twój znak? HOROSKOP na maj 2017!

2/13
Baran
Baran

Baran

Uczucia: Jeśli jesteś singlem szalej ale z rozwagą. Jeśli jesteś w związku doceń partnera swego bo ... możesz mieć gorszego: ) Wierność i lojalność będą teraz miały najwyższą cenę i zostaną bardzo docenione przez drugą połówkę. Zaś flirty i romanse mogą przynieść łzy i wielkie rozczarowania.

Kariera: Przed Tobą widzę teraz trudne do podjęcia decyzje, możesz się znaleźć pomiędzy młotem a kowadłem. Moja rada - nie ryzykuj opowiadania się za żadną z opcji tylko poczekaj aż poznasz więcej faktów. W sprawach firmowych milczenie okaże się teraz złotem, zwłaszcza na zewnątrz.

3/13
Byk
Byk

Byk

Uczucia: Nowa osoba pojawi się na horyzoncie i może zamydlić Ci oczy uśmiechami, gestami, pięknymi słowami. Zanim zdecydujesz się inwestować w tę znajomość swoje uczucia, sprawdź czy za słowami idą czyny i czy to co się tak świeci naprawdę jest wartościowym kruszcem.

Kariera: Dziwne gierki w pracy, podejrzane zachowania czy inne nieszczerości mogą być teraz bardziej zauważalne i odczuwalne. Unikaj angażowania się, nabierz wody w usta, uważnie czytaj wszelkie dokumenty i nie daj się łapać za słowa. Przyda Ci się też krótki odpoczynek od pracy, może kilkudniowy urlop?

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia: Małe tęsknoty, krótkie rozstania i trudności z komunikacją mogą doskwierać Ci teraz bardziej niż kiedykolwiek. Nie chowaj uczuć do kieszeni. Jeśli tęsknisz – to bierz telefon do ręki i zadzwoń! Duma i udawana obojętność zaprzepaściły już niejedno uczucie.

Kariera: To, o czym rozpowiadasz od dawna na prawo i lewo, teraz może zacząć realizować ktoś inny. Nie pilnując swoich projektów dopuścisz do tego aby przejął je rywal. Podkreślaj więc swoje zasługi i dokonania na każdym kroku, konkurencja okaże się bardziej zdeterminowana niż zakładasz.

5/13
Rak
horoskop

Rak

Uczucia: Serce zabije Ci mocniej w nadchodzącym czasie, oczy zapłoną, kolana się ugną. Ale nie trać głowy i nie działaj zbyt impulsywnie. Oceniaj osobę, która wywrze na Tobie takie wrażenie, racjonalnie a nie życzeniowo. To trudne kiedy emocje sięgają zenitu ale dla Twojego spokoju i komfortu – konieczne.

Kariera: Przed Tobą korzystna inwestycja oraz dobre możliwości finansowe. Nie przegap okazji, które się teraz przed Tobą pojawią. Jednakże zabezpiecz się stosowną umową. Zlecając jakąś pracę czy działanie zweryfikuj dokładnie kwalifikacje osób wykonujących zlecenie.

6/13
Lew
Lew

Lew

Uczucia: Unikaj egzaltacji i wyniosłości, doceń prostotę i normalność drugiego człowieka. Królowa Lodu choć tak piękna ale w środku przecież czuła się bardzo samotna. Zatęsknisz teraz za dawnymi sympatiami i przyjaciółmi a ludzi przy Tobie okaże się jakby mniej.. Pomyśl o tym!

Kariera: Wiele spraw i działań odwlecze się teraz w czasie. Możliwe opóźnienia w płatnościach i dostawach. Kontrahenci mogą okazać się nierzetelni a zakładane zyski mniejsze niż sądziłeś. Nie opieraj więc swoich planów na działaniach, które nie zależą bezpośrednio od Ciebie.

7/13
Panna
Panna

Panna

Uczucia: Po słodkościach i przyjemnościach nadejdzie czas zwykłego życia. Inne, bardziej przyziemne sprawy, wezmą górę nad uczuciami. Wykaż także większe zrozumienie i wsparcie dla partnera. Single mogą być teraz bardzo zaabsorbowane sprawami zawodowymi i romanse nie będą im w głowie.

Kariera: Natłok spraw zawodowych a nawet urzędowych będzie zaprzątać Ci teraz głowę. Nie szukaj dziury w całym tylko z otwartą przyłbicą przejdź do działania. Chowanie głowy w piasek nie rozwiąże Twoich problemów a może nawet znacznie pogorszyć Twoją sytuację. Szybkie działanie z Twojej strony załagodzi konflikt.

8/13
Waga
Waga

Waga

Uczucia: Wypominki, szantaże emocjonalne oraz inne większe i mniejsze złośliwości mogą skutecznie popsuć Ci teraz nastrój. Przyjrzyj się ludziom, na których Ci zależy, zweryfikuj ich słowa z czynami i wyciągnij wnioski - kto ma Cię w sercu a kto w zupełnie innej części ciała.

Kariera: Patykiem pisane słowa i obietnice bez pokrycia mogą być teraz bardziej odczuwalne i zauważalne w sferze zawodowej. Twoje nadzieje pozostaną jedynie nadziejami jeśli nie weźmiesz zdecydowanie spraw w swoje ręce i nie zrobisz osobiście tego, co inni Ci obiecali ale nie wykonali.

9/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion

Uczucia: Otoczenie może teraz źle oceniać Twoje słowa i intencje. Zadbaj więc o przejrzystość swoich wypowiedzi. Partner oraz inne bliskie Ci osoby mogą wysnuć zbyt daleko idące wnioski z Twoich obietnic więc bardzo uważaj w najbliższych dniach na to co i  komu mówisz.

Kariera: Doczekasz się w końcu tego, czego oczekiwałeś i na co liczyłeś. Sprawy będą coraz bardziej klarować się i pójdą w oczekiwanym przez Ciebie kierunki. Postaraj się tylko nie przedobrzyć i pamiętaj by nie zniechęcać do siebie innych swoją postawą, bo teraz działania zespołowe są Ci bardzo na rękę

10/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec

Uczucia: Strzeż teraz swoich tajemnic bo stare flirty czy romanse mogą ujrzeć światło dzienne i spowodować wiele kłopotów. Nie jest to odpowiedni moment na podejmowanie decyzji o stałym związku, jeśli możesz daj sobie więcej czasu na składanie deklaracji uczuciowych.

Kariera: Rada dla Ciebie na najbliższe dni - nie przesadzaj i szanuj zdrowie. Zacznij się oszczędzać, nie bierz na swoje barki nadmiaru obowiązków. Poza tym w sprawach czy przedsięwzięciach zawodowych jeśli będzie Ciebie za dużo może to zniechęcać otoczenie. A więc zajmij się bieżącymi sprawami i nie epatuj swoją osobą.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec

Uczucia: Uważaj aby nie stracić kontroli nad związkiem i Twoim w nim miejscu. Pewne sprawy mogą teraz zajść za daleko i zaraz możesz znaleźć się pod ścianą. Jeśli coś Ci przestaje odpowiadać to mów o tym wprost. Osoby samotne mają zaś wspaniałe perspektywy na odwzajemnione uczucia.

Kariera: Czeka Cię docenienie za dobrą pracę i jej efekty. Nie czas teraz na zbytnią skromność - nie umniejszaj swoich zasług tylko na tej wznoszącej fali zadbaj o swój dobry wizerunek oraz odpowiednią zapłatę za pracę. Dobry czas na nawiązywanie nowych kontaktów i podpisywanie umów.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik

Uczucia: Wchodzisz w czas obfitujący radością, nadzieją oraz dobrymi planami na przyszłość. To także korzystny okres na formalizowania związków, podejmowanie decyzji o dzieciach, wspólnym zamieszkaniu lub większych inwestycjach domowych. Jeśli chcesz do czegoś przekonać swoją drugą połówkę - zrób to teraz.

Kariera: Ciesz się zwyczajnymi, codziennymi obowiązkami i drobnymi sukcesami. Małe sprawy będą tworzyć coraz większą całość. Jeśli jakieś zadanie Cię na ten moment przerasta rozbij je na mniejsze etapy i realizuj krok po kroku, niespiesznie ale konsekwentnie. Tym sposobem łatwiej osiągniesz swoje cele.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby

Uczucia: Zgadzanie się czy tolerowanie pewnych zachowań Twojej drugiej połówki nie będzie budowało prawdziwej i zdrowej relacji. Możesz poczuć się niedoceniany a nawet wykorzystywany przez bliską sercu osobę, a to nie wróży szczęśliwej przyszłości. Teraz pieniądze mogą okazać się ważniejsze od uczuć.

Kariera: Nie samą pracą człowiek żyje. Jednakże zbytnie epatowanie stanem swojego posiadania może ściągnąć na Ciebie zazdrość i zawiść otoczenia. Uważaj na drobne złośliwości, których nie będą Ci szczędzić koledzy z pracy ale nie obrażaj się, puszczaj je mimo uszu.

Więcej na temat horoskop