Madox podbija Holandię

Holandia zachwycona Madoxem: To odkrycie ze wschodu!

Madox podbija Holandię

Polacy coraz śmielej poczynają sobie w światowym show-biznesie. Po serii głośnych na wschodzie koncertów Justyny Steczkowskiej i nagłej popularności Alicji Węgorzewskiej w krajach arabskich, przyszła kolej na następnego rodaka szturmującego listy. Tym razem na bliskim zachodzie, bo w Holandii, swoje 5 minut ma Madox.

Zobacz: Steczkowska nagrywa po japońsku, tak się spodobała na wschodzie!

Finalista "Mam talent!" wydał właśnie na holenderskim rynku singiel "On and on", który w Polsce mogliśmy posłuchać już rok temu. Chociaż piosenka zebrała pozytywne opinie wśród krytyków to nie osiągnęła wymarzonego przez Marcina sukcesu. Zupełnie inaczej jest w Holandii. W małym kraju, francuskojęzyczny utwór jest obecnie jednym z najczęściej odtwarzanych w sieci wśród debiutujących artystów, a lokalny oddział MTV regularnie emituje mroczny klip.

Na stronie holenderskiego oddziału MTV możemy zobaczyć, że "On and on" jest obecnie na drugim miejscu najchętniej oglądanych klipów. Czy to zagwarantuje Madoxowi sukces w Holandii i krajach sąsiadujących? Według jednego z tamtejszych dziennikarzy jest "odkryciem ze wschodu na miarę Mylene Farmer". 

Trzymamy kciuki.Więcej na temat Madox
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27