Heidi Klum, Seal
X17/FOTOLINK
Newsy

Heidi Klum i Seal pod słońcem Meksyku

Gdy Heidi Klum i Seal gdy chca pobyc sami i nacieszyć się sobą przenosza się do letniego domu w Cuixmala na wybrzeżu Costa Careyes w Meksyku.

W Hollywood mówią o nich „mleko i czekolada”. Ich małżeństwo jest rzeczywiście niczym mleczno-kakaowy koktajl – to idealne połączenie przeciwieństw, które się uzupełniają. Heidi Klum i Seal są razem zaledwie od trzech lat, a w tym czasie w ich domu pojawiła się aż trójka dzieci. Zakochana para kupiła też dwa domy: w Los Angeles i na meksykańskim wybrzeżu oraz zdążyła dwa razy zorganizować swoją ceremonię weselną.

Dwa razy tak
35-letnia niemiecka modelka i o dziesięć lat od niej starszy brytyjski piosenkarz pobrali się dwa razy, ale za to w tym samym miejscu – w meksykańskim kurorcie, który oboje uwielbiają. W pierwszej ceremonii, w 2005 roku, uczestniczyli tylko narzeczeni i maleńka, roczna Leni. Rok temu – 13 maja – na powtórnych zaślubinach Leni towarzyszyło już dwóch młodszych braci, półtoraroczny wówczas Henry i sześciomiesięczny maluch Johan oraz krewni państwa młodych.

Heidi i Seal wystąpili w tradycyjnych ślubnych strojach, a welon panny młodej delikatnie powiewał na wietrze na tle turkusowego nieba i oceanu. „Nasz drugi ślub był jeszcze bardziej romantyczny niż pierwszy”, opowiadała zachwycona Heidi. „A Seal to najlepszy partner, jakiego można sobie wyobrazić. Sprawdził się w roli ojca. Po narodzinach Leni wstawał w nocy do małej, przewijał ją i zajmował się naszym skarbem. Teraz, gdy na świat przyszli chłopcy, jeszcze nabrał doświadczenia i jest ich najlepszym opiekunem i kumplem”.

Jednak dla Heidi to nie jedyne zalety Seala. W programie Oprah Winfrey opowiadała: „Pierwszy raz zobaczyłam go w nowojorskim hotelu, gdy ubrany w bokserki wychodził z siłowni. Przyznam, że jego ciało zrobiło na mnie piorunujące wrażenie, gdy poznaliśmy się bliżej, szybko zrozumiałam, że ma też cudowne serce. Bez wahania przyjęłam pierścionek zaręczynowy”.


Heidi Klum, Seal
ONS
Newsy
Heidi Klum nigdy nie myślała, że poślubi Seala
Supermodelka nawet nie marzyła o takim wspaniałym mężu...

Heidi Klum czuje się szczęściarą. Nigdy nie sądziła, że spotka mężczyznę swoich marzeń i zazna w życiu tyle radości. Życie bardzo miło ją zaskoczyło. Heidi  i Seal są razem już 6 lat. Poznali się, gdy Heidi była w ciąży z  Leni, córką Flavia Briatore. "Znalazłam najwspanialszego męża, jakiego tylko mogłam sobie wymarzyć. I to akurat w tak trudnym momencie mojego życia. Nigdy nie sądziłam, że spotkam na swojej drodze tego jedynego, idealnego faceta. Jestem ogromną szczęściarą, że los zesłał mi Seala". - wyznała w jednym z wywiadów. Heidi i Seal tworzą wspaniała rodzinę. Mają trójkę własnych dzieci - Henry'ego (5), Johana (3) i Lou (1). Seal adoptował również Leni (6). A sekretem ich udanego małżeństwa jest przyjaźń. "Jestem zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce. Razem przez wszystko przechodzimy. Mamy takie same problemy, jak wszystkie inne małżeństwa. Często się ze sobą nie zgadzamy. Ale doskonale zdajemy sobie sprawę, ile mieliśmy szczęścia, że na siebie trafiliśmy. To nam pomagać przezwyciężać problemy i przez to stajemy się sobie jeszcze bliżsi" - dodaje Seal.

Heidi Klum, Seal
ONS
Newsy
Heidi Klum i Seal znów zostaną rodzicami!
Kolejne dziecko modelki i piosenkarza przyjdzie na świat już jesienią

Kilka tygodni temu podczas koncertu w Nowym Jorku Seal (46) zaskoczył wszystkich dość niezwykłym, zważywszy na okoliczności, oświadczeniem.  „Przed hotelem, w którym się zatrzymałem wraz z rodziną, nieustannie przesiadują reporterzy, którzy dzień i noc niczym baby w maglu plotkują na temat rzekomej ciąży mojej żony – oznajmił wokalista. – Uczynny ze mnie człowiek, więc postanowiłem rozwiać ich wątpliwości. Tak, Heidi i ja zostaniemy kolejny raz rodzicami!”. W odpowiedzi publiczność zgotowała mu niekończące się owacje na stojąco. Brytyjski piosenkarz i młodsza od niego o 10 lat niemiecka supermodelka wychowują już dwóch swoich synów, czteroletniego Henry’ego i trzyletniego Johana, oraz pięcioletnią Leni, owoc związku Heidi Klum z Flavio Briatore, szefem jednego z zespołów Formuły 1- Renault. (AR)

Helidi Klum
ONS
Newsy
Heidi Klum
Modelka wielokrotnie zapewniała, że można jednocześnie wychowywać dzieci i mieć udaną karierę zawodową.

Niedawno jednak po raz pierwszy wyznała, że nie wyobraża sobie życia bez trzech niań, które na stałe mieszkają w domu Heidi i Seala i na co dzień opiekują się trójką ich dzieci. „Nie wyobrażam sobie życia bez tych kobiet. Czasem, kiedy jeszcze przyjedzie do mnie moja matka, to opiekunek jest więcej niż dzieci”, żartuje Heidi. Redaguje Iza Bartosz/VIVA! Fot: ONS

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner