Robert Lewandowski ma chwilę przerwy od treningów i postanowił wykorzystać ten czas na aktywny urlop z Anną Lewandowską oraz córeczkami - Klarą i Laurą. Cała rodzina od kilku dni chwali się uroczymi nagraniami i zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak wszyscy świetnie bawią się podczas wypadu na narty. Ostatnio Robert Lewandowski opublikował zabawne zdjęcie z żoną, na którym widzimy to urocze małżeństwo w narciarskich kombinezonach, a na ich twarzach rysuje się szczery uśmiech. To właśnie pod tą fotką pojawił się komentarz samej Heidi Klum. Zobaczcie, jaki!

Reklama

Zobacz także: Rodzinny wypad Lewandowskich z córkami. Filmik Roberta już jest hitem! "Klara cały tatuś"

Heidi Klum skomentowała wspólne zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskich

O tym, że Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają podróże i aktywne spędzanie wolnego czasu, wiadomo nie od dziś. Małżonkowie razem ze swoimi córeczkami kilka razy w roku udają się w najpiękniejsze zakątki świata i chętnie chwalą się swoimi urlopowymi przygodami w mediach społecznościowych. Tylko w ostatnich tygodniach para odwiedziła między innymi Dubaj, a następnie Anna Lewandowska razem z dziewczynkami wybrała się na Malediwy. Teraz z kolei zakochani postanowili zabrać swoje pociechy na iście zimową wyprawę!

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem, ale nie uwierzycie co robi Robert! "Mistrz drugiego planu"

Anna i Robert Lewandowscy nie zdradzają, dokąd dokładnie się udali, jednak z tego co możemy zobaczyć na nowych nagraniach i zdjęciach, para najwięcej czasu spędza na nartach. Co więcej, swoje pierwsze kroki w zjazdach poczyniła również Klara, o czym poinformowała pękająca z dumy Anna Lewandowska na swoim InstaStories. To właśnie na profilu trenerki pojawia się najwięcej relacji ze wspólnego urlopu, jednak Robert Lewandowski od czasu do czasu również wrzuca nowe fotki z zimowych wakacji. Na jednej z nich czule przytula się z żoną i jak się okazało, zdjęcie nie umknęło uwadze samej... Heidi Klum!

Zobacz także
annalewandowskahpba/Instagram
Reklama

Niemiecka modelka zostawiła wymowny komentarz - pod wspólną fotografią Anny i Roberta Lewandowskich, dodała emotikonkę serduszka. To nie pierwszy raz, kiedy to Heidi Klum obdarowuje pozytywnym komentarzem tę parę. Jakiś czas temu modelka pochwaliła się na swoim InstaStories perfumami, które dostała od Anny Lewandowskiej. Wygląda więc na to, że piękna niemiecka gwiazda bardzo polubiła Annę i Roberta Lewandowskich. Myślicie, że w przyszłości dowiemy się o jakimś wspólnym spotkaniu polskiego napastnika i jego żony z samą Heidi Klum?

Instagram/Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama