Sara James opublikowała na Instagramie rewelacyjne nagranie, na którym śmieje się i tańczy razem z Heidi Klum. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że modelka jest w USA gwiazdą największego formatu. Wygląda na to, że Sara James może pochwalić się znajomością nie tylko z "Black Eyed Peas", ale krąg zaprzyjaźnionych gwiazd jest coraz większy. To nagranie to hit!

Reklama

Sara James zaskoczyła nagraniem z Heidi Klum!

Sara James po spektakularnych wynikach w programie "America's Got Talent" wzięła udział w edycji przeznaczonej dla największych gwiazd, które zachwyciły swoim głosem. 14-latka nie poprzestaje na laurach i ciężką pracą pnie się po kolejnych szczeblach kariery i wygląda na to, że Amerykanie ją pokochali. W końcu sam Simon Cowell już od pierwszych chwil na scenie wróżył jej wielką karierę i nie bez powodu wcisnął złoty przycisk. Sara James ciężko pracuje na swój sukces i w mediach społecznościowych pochwaliła się nagraniami z planu "America's Got Talent", ale najwięcej emocji wzbudziło nagranie, na którym tańczy z Heidi Klum.

Heidi, dziękuję za wczorajsze lekcje chodzenia na szpilkach! Kocham cię, jesteś najlepsza!!! - napisała Sara.

Zobacz także: Sara James spełniła kolejne marzenie po "America's Got Talent". Fani: "Doda się wkurzy"

Internautki są oczarowane wyjątkowym nagraniem i gratulują Sarze, że ma tak świetną nauczycielkę, która przy okazji jest wielką gwiazdą:

- O mój Boże, jestem taka dumna
- Hahaha! Niesamowite! Najlepszy nauczyciel i uczeń ever ????
- Nie można prosić o więcej, gratulacje Sara, klasa mistrzowska Heidi jest świetna

Instagram / sara_james_music

Zobacz także: Eurowizja 2023: Sara James zachwyciła występem na koncercie preselekcyjnym

Zobacz także
Reklama

Sara James nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i skupia się na muzyce, realizując kolejne marzenia. Nastolatka w swojej karierze ma już kilka spektakularnych występów z gwiazdami światowego formatu i wygląda na to, że Ameryka faktycznie ją pokochała!

Instagram @sara_james_music
Instagram @sara_james_music
Instagram @sara_james_music
Instagram @sara_james_music
Instagram @sara_james_music
Reklama
Reklama
Reklama