Dominika Gwit 2014 grudzień Dominika Gwit maj 2015 Dominika Gwit wrzesień 2015 Dominika Gwit styczeń 2016 Dominika Gwit kwiecień 2016
Dominika Gwit 2014 grudzień
ons.pl
1/6
Dominika Gwit 2014 grudzień
ons.pl

Jak zmieniała się Dominika Gwit przez ostatni rok? Nie da się ukryć, że przytyła. Ale gwiazda serialu "Singielka" sama otwarcie o tym mówi.

Napisała nawet książkę "Moja droga do nowego życia" o tym, jak heroicznie walczyła z kilogramami, by zaakceptować siebie i jak wpadła w pułapkę odchudzania. Bo wtedy może będzie fajniejsza, wartościowsza, może w końcu wszystkim się spodoba.

I dokonała tego - to była spektakularna metamorfoza. Dominika Gwit schudła ponad 50 kilogramów. Osiągnęła to, o czym marzyła, czyli jej waga spadła i pasowały na nią ubrania XS. I co? I okazało się, że nie dało jej to szczęścia.

Całe życie wydawało mi się, że jest ze mną coś nie tak, bo jestem gruba (...) Jeśli nie pogodzisz się ze sobą i twoje ciało nie jest zdrowe to jest koszmar. Ja zachłysnęłam się dążeniem do bycia jak najchudszą, bo myślałam, że to będzie dla mnie najlepsze. Całe życie byłam gruba, więc postanowiłam być chuda, bo wydawało mi się, że właśnie wtedy będę szczęśliwa. Guzik prawda. To się okazało totalnym kłamstwem i mitem, dlatego że moja otyłość najbardziej pokonała mnie psychicznie wtedy, gdy byłam najchudsza. Ja w ogóle nie potrafiłam sobie poradzić ze sobą. Robiłam wszystko, żeby być jeszcze chudszą. Wyglądałam jak zabiedzony chłopiec - opisuje siebie Gwit siebie z końca 2014 roku.

Dominika Gwit wyszła z diety i znowu zaczęła tyć, teraz jest o 20 kilo większa. Już na początku 2015 roku było widać efekty jojo.

Zobacz naszą galerię z metamorfozy.

2/6
Dominika Gwit maj 2015
ons.pl

W maju 2015 roku Dominika Gwit wyglądała świetnie, choć nabrała więcej ciała. Ale, jak opisuje w swojej książce, hamulce puściły...

3/6
Dominika Gwit wrzesień 2015
ons.pl

We wrześniu 2015 roku prowadziła cykl w Dzień Dobry TVN, w którym spotykała się z ludźmi, którzy tak jak ona walczyli z kilogramami. Teraz już wiadomo, że walczyła ze sobą.

Ja sobie z tym nie poradziłam, hamulce totalnie puściły i trochę się rzuciłam na jedzenie. Trochę miałam taką obsesję, że jadłam, jadłam, jadłam, a później znów dieta. 2015 rok po zakończeniu diety odchudzającej był dla mnie koszmarem w mojej głowie - mówi Gwit.

4/6
Dominika Gwit styczeń 2016
ons.pl

Na początku 2016 roku Dominika Gwit odzyskała trochę swojego ciała.

Jak zaczęłam tyć, to była bardzo duża rozpacz. Aż pewnego dnia obudziłam się rano, uświadomiłam sobie, że przytyłam jakieś 20 kilogramów i w końcu poczułam się szczęśliwa - powiedziała Dominika Gwit.

5/6
Dominika Gwit kwiecień 2016
ons.pl

Dominika Gwit przytyła 20 kilo i czuje się ze sobą dobrze. Znacie taką walkę z kilogramami z autopsji?

6/6
Dominika Gwit 2012 maj rok
ons.pl

Dominika Gwit w 2012 roku wyglądała tak.  Wtedy najmniej akceptowała siebie.

Więcej na temat Dominika Gwit diety gwiazd