W warszawskim teatrze Scena Relax odbyła się premiera komedii „Ślub doskonały”, w której grają m.in. Agnieszka Kaczorowska, Edyta Herbuś, Qczaj czy Magdalena Waligórska-Lisiecka. Tych gwiazd nie mogło więc zabraknąć na imprezie. Ale na ściance brylowała również Anna Głogowska i to nie sama! Zobaczcie zdjęcia z uroczystości.

Reklama

Kaczorowska jak hollywoodzka gwiazda, Qczaj z partnerem - premiera spektaklu "Ślub doskonały"

Warszawska premiera "Ślubu doskonałego" w Scenie Relax przyciągnęła plejadę gwiazd. Na ściance zachwycała Agnieszka Kaczorowska, która wciela się w postać Judy (na zmianę z Edytą Herbuś). Tancerka tego wieczoru prezentowała się niczym hollywoodzka gwiazda - siateczkowe rękawiczki, piękny naszyjnik i ta suknia... Dla nas strzał w dziesiątkę!

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News

Edyta Herbuś od lat rozwija się jako aktorka. Podczas premiery "Ślubu doskonałego" brylowała w żółtym garniturze. Stylowo?

Mieszko Piętka/AKPA

Swój debiut w spektaklu "Ślub doskonały" jako aktor zaliczył trener Qczaj. Podczas premiery miał jednak ogromne wsparcie w postaci ukochanego, tancerza Tomasza Nakielskiego. Panowie nie szczędzili sobie czułości pozując do zdjęć.

Teatr to taka moja zajawka, hobby, marzenie co czekało na spełnienie… - napisał na Instagramie Qczaj.

Mieszko Piętka/AKPA
Mieszko Piętka/AKPA

Serialowa Violetka z "Rancza" czyli Magdalena Waligórska zaprezentowała się w czerwonej, wieczorowej kreacji.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Anna Głogowska na premierze sztuki pojawiła się w towarzystwie ukochanej córki. Julia Gąsowska ma już 15 lat! Widać, że nastolatka świetnie czuje się w błysku fotoreporterów. Prawda, że jest bardzo podobna do mamy?

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News

Swoich kolegów po fachu wspierała również Olga Kalicka. Na premierze byli również obecni... Antoni Królikowski z nową partnerką, Izabelą!

Reklama

Która z gwiazd wypadła najlepiej?

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama