Serce Qczaja jest już zajęte! Trener pokazał na Instagramie nagranie z rajskich wakacji, a przy okazji zdradził z kim się spotyka. Qczaj od kilku dni wypoczywa na Seszelach, ale dopiero teraz okazało się, że nie jest tam sam. Qczajowi na wakacjach towarzyszy jego nowy partner! Zobaczcie nagranie trenera i sprawdźcie, z kim się spotyka. To znany tancerz!

Reklama

Qczaj pokazał swojego partnera

Qczaj już od kilku lat należy do grona najpopularniejszych trenerów w Polsce. Polki go pokochały za to, że nie tylko pokazuje im, jak ćwiczyc, ale również mocno je wspiera i zaraża pozytywną energią. Fanko mocno go wspierały kiedy na początku 2020 roku opublikował w sieci poruszający wpis, w którym po raz pierwszy poinformował swoich fanów, że był ofiarą pedofila- Qczaj zdradził również, że jest osobą homoseksualną. Teraz z kolei pokazał, że jego serce należy do popularnego tancerza!

Pomyślałem…wrzucę tylko na story ???? - nie na posta, żeby hejtu nie generować ????… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy…????…i wiecie co?! Przeczytałem komentarz homofoba - obejrzyjcie moje story!…????????‍♂️
…widziałaś/ widziałeś?… dokładnie…wdech…wydech… ????????‍♂️ i pomyślałem, że… przecież można to obrócić w coś pozytywnego…w coś dobrego!
To ma być uśmiechnięty, pozytywny post…
To mój stary (młodszy o 9 lat????) genialny tancerz i choreograf- napisał Qczaj.

Zobacz także: Qczaj atakuje Jakuba Rzeźniczaka, a Magdalena Stępień pisze: "Przechodziłam przez istne piekło"

Zobacz także

Okazuje się, że Qczaj spotyka się z Tomaszem Nakielskim- tancerzem i choreografem, o którym ostatnio zrobiło się głośno po tym, jak podczas Polsat SuperHit Festiwal pocałował na scenie Darię. Według doniesień medialnych Qczaj i jego nowy partner poznali się przez internet. Trener miał zwrócić uwagę na przystojnego tancerza kiedy Sylvia Novak pokazała z nim wspólne kadry na Instagramie.

Zobacz także: Finał "Mask Singer": To oni ukrywali się pod maskami! Lista uczestników

Teraz Sylvia Novak skomentowała nagranie Qczaja i wspomina o randkach trenera i tancerza!

- To ja czekam na weselicho ❤️ zapro już ponoć mam ????????????????- napisała Sylvia Nowak.

- @sylvianovak_ Ok! Sypiesz kwiatki!???????? w końcu pierwszy komentarz po @masksinger_tvn był u Ciebie ???? ????????- odpisał Qczaj.

- @qczaj sypnę Wam czym tam chcecie Zakochańce ❤️???? …i tak było ???? a @thomasnakielsky cały w wypiekach po randkach z Tobą - rozkojarzony, nie mógł sie skupić na treningach ze mną ????????- zdradziła artystka.

Qczajowi i jego partnerowi życzymy udanego urlopu i trzymamy kciuki za ich związek!

Zobaczcie teledysk Sylvii Nowak w którym wystąpił partner Qczaja!

Zobacz także: Gwiazdy wspierają Joannę Opozdę: Marina, Maffashion, Kurdej-Szatan, Sawczuk...

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama