W czwartek, 26 października w Warszawie odbyła się coroczna gala "Kobieta Roku Glamour", podczas której wyróżniono wyjątkowe przedstawicielki płci pięknej. Wydarzenie przyciągnęło plejadę polskich gwiazd, dla których spotkanie w Zamku Ujazdowskim było okazją do celebrowania kobiecości, zaangażowania w istotne społecznie kwestie i nie tylko!

Reklama

Tak gwiazdy prezentowały się na gali "Kobieta roku Glamour"

"Kobieta Roku Glamour" to wydarzenie, podczas którego wyróżnione zostają wyjątkowe kobiety, które nie boją się działać i być przykładem dla innych. Tegoroczna gala odbyła się w czwartek, 26 października, w pięknych wnętrzach Zamku Ujazdowskiego w Warszawie.

W ubiegłym roku nagrody przyznane w kategoriach takich jak Styl, Misja, Popkultura i Ikona zdobyły gwiazdy takie jak Daria Zawiałow czy Magda Mołek. Jak będzie w tym roku? O tym przekonamy się już niebawem. Tymczasem jednak warto zwrócić uwagę na stylizacje, które wybrały gwiazdy na ten wyjątkowy wieczór.

Na wydarzeniu pojawiły się między innymi Maffashion, która postawiła na wyrazisty look, elegancka Ada Fijał czy energetyczna Joanna Jabłczyńska. Która stylizacja najbardziej przypadła Wam do gustu? Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Reklama

Zobacz także: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze "Różyczki 2". Para olśniła wszystkich

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama