Party Stories
TVN24 o aferze z Kamilem Durczokiem
ONS
Newsy

Dlaczego TVN24 nie komentuje afery z Kamilem Durczokiem? Miecugow tłumaczy się znajomością

Do studia zadzwonił zbulwersowany widz

O wczorajszej publikacji "Wprost" z Kamilem Durczokiem w roli głównej poinformowały wszystkie media, za wyjątkiem jednego. Stacja TVN24 wstrzymała się od jakiegokolwiek komentarza w głośnej sprawie. Dodajmy, że dziennikarz jest szefem "Faktów TVN".

Takie stanowisko nie do końca spodobało się jednemu ze słuchaczy, który w trakcie emisji programu "Szkło kontaktowe" zadzwonił do studia i powiedział, co o tym myśli.

Czy w stacji „cała prawda 24 godziny na dobę” będzie coś dzisiaj o Kamilu Durczoku? Bo przez cały dzień ani słóweczka. Jak się podaje całą prawdę o wszystkich, to cokolwiek wypadałoby powiedzieć...


Grzegorz Miecugow, prowadzący program, długo wstrzymywał się z komentarzem. W końcu skusił się na trochę prywaty i pominięcie głośnej afery skomentował bardzo bezpośrednio:

A ma pan kolegów?Zapis całej rozmowy poniżej.

Zobacz: "Nigdy nie byłem molestującym szefem"Kamil Durczok na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w niebieskiej koszuli
Newsy
Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: "Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"
Co napisał dziennikarz?

W miniony weekend Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kuba Wojewódzki, który od wielu lat jest przyjacielem dziennikarza wyraził słowa wsparcia dla niego na swoim profilu na Facebooku. Co napisał? MICHAŁ !!! Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę !!! ... wiem to, bo przeżyliśmy niejedno ... k. Zdrowiej ! Stan zdrowia Michała Figurskiego W niedzielę, 21 września, Michał Figurski trafił do szpitala z powodu pękniętego tętniaka w mózgu. Jeszcze tego samego dnia trafił na operację i - jak ustaliliśmy - na chwilę nawet na odzyskał po niej przytomność. Jednak dalsze szczegóły na temat jego stanu nie są znane. Pozostaje jedynie trzymać kciuki za szybki powrót do zdrowia.  Przyjaźń Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego Panowie znają się od wielu lat i mieli okazję razem wielokrotnie pracować. Wspólnie prowadzili audycje w AntyRadiu, gdzie Figurski był szefem Kuby i w Eska Rock. Ich kontakty nieco się rozluźniły po głośnej aferze i żarcie dotyczącym Ukrainek na antenie Eski. Wtedy obaj stracili pracę - Kuba szybko odnalazł się w nowej rzeczywistości i rozpoczął pracę w Rock Radio. Figurski z kolei miał z tym trudności... Do pojednania doszło podczas rozprawy sądowej, która dotyczyła wyżej wspomnianej afery. Wojewódzki zamieścił wtedy ich wspólną fotkę. Jak widać w trudnych sytuacjach mogą na siebie liczyć. 

Michał Figurski w czapce
Newsy
Kuba Wojewódzki dopinguje Michała Figurskiego: "Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"

W miniony weekend Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kuba Wojewódzki, który od wielu lat jest przyjacielem dziennikarza wyraził słowa wsparcia dla niego na swoim profilu na Facebooku. Co napisał? MICHAŁ !!! Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę !!! ... wiem to, bo przeżyliśmy niejedno ... k. Zdrowiej ! Stan zdrowia Michała Figurskiego W niedzielę, 21 września, Michał Figurski trafił do szpitala z powodu pękniętego tętniaka w mózgu.  Jeszcze tego samego dnia trafił na operację i - jak ustaliliśmy - na chwilę nawet na odzyskał po niej przytomność. Jednak dalsze szczegóły na temat jego stanu nie są znane. Pozostaje jedynie trzymać kciuki za szybki powrót do zdrowia.  Przyjaźń Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego Panowie znają się od wielu lat i mieli okazję razem wielokrotnie pracować. Wspólnie prowadzili audycje w AntyRadiu, gdzie Figurski był szefem Kuby i w Eska Rock. Ich kontakty nieco się rozluźniły po głośnej aferze i żarcie dotyczącym Ukrainek na antenie Eski.  Wtedy obaj stracili pracę - Kuba szybko odnalazł się w nowej rzeczywistości i rozpoczął pracę w Rock Radio. Figurski z kolei miał z tym trudności... Do pojednania doszło podczas rozprawy sądowej, która dotyczyła wyżej wspomnianej afery. Wojewódzki zamieścił wtedy ich wspólną fotkę. Jak widać w trudnych sytuacjach mogą na siebie liczyć.    Kuba Wojewódzki na ramówce TVN   Kuba Wojewódzki wspiera Michała Figurskiego   Michał Figurski z byłą żoną

Szymon Majewski wraca do Radia Zet
ONS
Newsy
Majewski dostał własny program. Wraca do stacji po 9 latach
"Wyszedłem stąd tylko na chwilę"

Szymon Majewski to wciąż jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy satyrycznych. Po "rozwodzie" ze stacją TVN, gwiazdor skupił się na pracy w radiu, przez chwilę romansował też z Polsatem, a jego głównym obszarem działań stał się YouTube, gdzie regularnie komentował bieżące wydarzenia. Oczywiście w swoim stylu. Przypomnijmy: Majewski masakruje program Siwiec: "Niech lepiej nie otwiera ust" Teraz Szymon wraca do korzeni. Po dziewięcioletniej przerwie Majewski wraca do Radia ZET, gdzie poprowadzi program satyryczny "PogoDyńka" . Program będzie autorską prognozą pogody komika i będzie można go usłyszeć od poniedziałku do piątku po 6:00 i 9:00 rano. Szef rozgłośni nie ukrywa, że cieszy się na powrót Majewskiego na antenę.   Szymon jest tak związany z Zetką, że nawet kiedy go nie było, czuło się jego obecność. Świetnie, że znowu będzie z nami - komentuje Rafał Olejniczak . Sam zainteresowany również jest podekscytowany współpracą z ZET-ką i powrotem do miejsca, w którym rozpoczął w 1990 swoją karierę.   Zetka była pierwszym medium, w którym pracowałem. Tu stałem się satyrykiem, opisującym naszą radosną rzeczywistość. Tu Andrzej Woyciechowski dał mi szansę realizowania moich najbardziej zwariowanych pomysłów. Mam wrażenie, że wyszedłem stąd tylko na chwilę… Kiedy przy jednej z okazji okazało się, że z szefem Zetki mamy bardzo podobny koncept na program satyryczny, nie zastanawiałem się długo i jestem z powrotem - tłumaczy Majewski. Będziecie słuchać Szymona Majewskiego na antenie Radia Zet? Zobacz: Wojewódzki i Figurski znów razem na tapecie. Zapadł wyrok w ich głośnej sprawie Gwiazdy na premierze sztuki Szymona Majewskiego:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner