ONS
Newsy

Górniak wybaczyła byłemu mężowi

Twierdzi, że nie już do niego żalu
Kilka miesięcy temu media żyły wzajemnymi oskarżeniami byłych małżonków. Para przy okazji wciąż niezałatwionej sprawy podziały majątku zarówno Dariusz Krupa jak i jego była żona Edyta Górniak wysyłali do mediów oświadczenie w których wzajemnie wylewali na siebie wiadro pomyj.

Jednak jak donosi "Super Express" Edyta wybaczyła Darkowi jego "błędy".

- Rozmawiałam kilka miesięcy temu z Darkiem i powiedziałam, że mu wybaczam wszystko co robił przez 1,5 roku, bo przecież robił bardzo dużo rzeczy głośno, poprzez media - wyznała na łamach tabloidu.

Podobno byli małżonkowie pojawili się razem na zakończeniu roku szkolnego ich wspólnego syna Allana. U boku Edyty stał jej nowy partner Piotr Schramm. Górniak jednak z góry przestrzega przed wyciągnięciem wniosków, które wskazywałyby na przyjaźń pomiędzy obiema rodzinami.

- Chciałam wyciszyć taki entuzjazm mediów, że oto obie rodziny się przyjaźnią, otóż nie, nie przyjaźnią się. Może czas na to kiedyś pozwoli. Piotr pojawił się tam na SMS-owe zaproszenie Allana, który poprosił żeby też był, jako że jest przyjacielem rodziny w jego ocenie. Staram się w tej sytuacji, która zastała nas wszystkich, nie powodować u Allanka stresów i naturalnie zachowywać się w obecności jego taty. Jego tata też się stara tak, jak potrafi
- tłumaczy Edyta.

Piosenkarka stwierdziła jednak, że cała ta niekomfortowa sytuacja wylewania brudów w mediach wiele ją nauczyła.

- Było jak było, liczę na to, że każdy wyciągnął swoje wnioski, dla mnie to była ważna lekcja pokory, to pokazało mi też, że decyzje, które podejmuję, są słuszne - potwierdza.

Co jak co, ale załatwianie swoich prywatnych spraw na łamach tabloidów nigdy nie kończy się przyjemnie. Zważywszy szczególnie na ich syna, który jest narażony na komentarze osób całkowicie postronnych.

pijavka


Eurowizja 2023: Edyta Górniak o wynikach głosowania: "Z 10 artystów wychodzi 1, 9 będzie niezadowolonych"

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze
Newsy
Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, chce zrzec się nazwiska ojca i przyjąć nowe – po mamie. Dlaczego?
Do tej decyzji Allan Krupa dojrzewał kilka lat. Teraz ostatecznie zdecydował, że chce zmienić nazwisko z Krupa na Górniak. Czy to w ogóle możliwe?

Do tej decyzji dojrzewał przez kilka lat. Teraz syn Edyty Górniak, 17-letni Allan Krupa zdecydował ostatecznie, że chce zmienić nazwisko. Powód? Od kilku lat nie ma żadnego kontaktu z ojcem, Dariuszem Krupą, co utrudnia mu przede wszystkim załatwianie spraw urzędowych. Jak donosi "Party" artystka i jej syn planują rozpocząć odpowiednie procedury już jesienią, by Allan, jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia, mógł nosić takie samo nazwisko, jak mama. Dlaczego Allan Krupa chce zrzec się nazwiska ojca? W czerwcu 2020 roku Dariusz Krupa wyszedł przedterminowo na wolność. Muzyk trafił tam w 2017 roku, tuż po tym, jak został skazany na sześć lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach. Od tego czasu nie odezwał się ani do Allana, ani do byłej żony.  Okazuje się, że artystka nigdy nie ograniczyła byłemu mężowi praw rodzicielskich. Chciała, by mimo tego, co się wydarzyło, miał kontakt z synem... Czy Górniak zachęcała Allana, by odnowił kontakty z Krupą? Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy – mówiła  nam rok temu Górniak. Okazuje się, że Allan miał ogromny żal do ojca o brak kontaktu. Jeśli Dariusz Krupa chciałby odzyskać zaufanie syna, musiałby się bardzo postarać. Brak ojca i jego milczenie nastolatek podsumował jakiś czas temu na Instagramie. „Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca”, napisał wymownie Allan Krupa Zobacz także: Edyta Górniak sprawiła synowi wymarzony prezent. Co to takiego? O Edycie i Allanie przeczytasz również w nowym wydaniu "Party" - już w sprzedaży! Kiedy Allan Krupa zyska nowe nazwisko? Jak udało się ustalić „Party”, procedurę zmiany nazwiska syna...

Edyta Górniak z synem Allanem w Warszawie i na sali tanecznej
Newsy
Edyta Górniak pogodziła się z byłymi teściami - Allanek może się już z nimi kontaktować
Edyta Górniak pogodziła się z byłymi teściami - Allanek może się już z nimi kontaktować

We wrześniu Edyta Górniak i dziadkowie dogadali się co do tego, jak mają wyglądać kontakty Allana z rodzicami Dariusza K. - Wiesławem i Tadeuszem Krupami.  W piątek "Super Express" poinformował, że Edyta Górniak pogodziła się z teściami. Jest też decyzja sądu w tej sprawie. Edyta Górniak pogodziła się z byłymi teściami Jako że złożone były papiery w sądzie, formalnie nie była ważna ugoda zawarta wewnątrz rodziny już we wrześniu. Edyta zaproponowała takie warunki kontaktów z dziadkami, oni na to przystali, Jednak oficjalnie potrzebna była jeszcze decyzja sądu. I wszystko jest poukładane - mówi Super Expressowi znajomy gwiazdy. Jak donosi gazeta,  Krupowie boją się, że wnuk odsunie się od nich . Już podobno zauważyli pierwsze tego oznaki. Kiedy ostatnio dzwonili do Allanka, słyszeli zdawkowe "tak", "nie", tak jakby ktoś obok niego stał i pilnował, o czym rozmawia. Widzenia też nie zawsze będą możliwe, bo Edyta z małym często wyjeżdża lub nie ma jej w domu - mówi Super Expressowi ich informator. A co z Dariuszem K.? Już może kontaktować się z aresztu za pomocą telefonu. 6 listopada zapadnie wyrok w jego sprawie. Wtedy będzie wiadomo jak długo nie zobaczy syna. Zobacz: Edyta Górniak woli spędzić sylwestra z synem niż zarobić 100 tysięcy w jedną noc!   Edyta Górniak z Allankiem po jednym z koncertów: Allan Krupa na Instagramie: Edyta Górniak z synem na lotnisku:

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla syna
Newsy
Edyta Górniak kupuje mieszkanie dla syna w centrum Warszawy. Cena? Zawrotna! 
Edyta Górniak kupuje apartament w centrum Warszawy za prawie milion złotych! Ale... to nie gwiazda w nim zamieszka!

Już kilka miesięcy temu zapowiadała, że zamierza całkowicie odciąć się od przeszłości. To dlatego Edyta Górniak zdecydowała się sprzedać swój apartament w Portugalii, który jest wart niemal dwa miliony złotych! Wokalistka już wie, na co przeznaczy te pieniądze! Jak donosi "Party", gwiazda postanowiła zainwestować w nowe nieruchomości! Gdzie? Edyta postanowiła kupić 60-metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Jednak klucze odbierze dopiero w przyszłym roku, gdy zakończy się budowa – zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z otoczenia artystki. Co ciekawe, Górniak wcale nie zamierza przeprowadzić się do nowego lokum, ani tam zamieszkać! Powód? Inwestycja ma być prezentem dla jej 16-letniego syna Allana Krupy . Wokalistka postawiła jednak ukochanemu jedynakowi warunek: nastolatek będzie mógł w nim zamieszkać dopiero, gdy skończy 18 lat i rozpocznie studia! Ale Edyta nie zapomniała też o sobie! Niedawno Górniak wróciła z Tajlandii, gdzie najbardziej lubi odpoczywać. Czyżby planowała kupić dom właśnie w Azji? Będziecie zaskoczeni! Edyta lubi spokój i dziką przyrodę. Ma na oku 100-metrowy dom w Bieszczadach, w okolicy Puszczy Karpackiej, do którego mogłaby przyjeżdżać na weekendy - dodaje jej znajomy. Więcej na temat Edyty Górniak przeczytasz w nowym "Party". Edyta Górniak inwestuje w nieruchomości w Polsce.  

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik