Wojciech Szczęsny w białej marynarce

Gdzie Marina i Szczęsny wzięli ślub? Komentator sportowy zdradza szczegóły "W podobnych okolicznościach ślub brał Boruc"

Wojciech Szczęsny w białej marynarce

Gdzie odbył się ślub Mariny i Wojciecha Szczęsnego? Komentatorzy sportowi, głównie Mateusz Borek, w studiu sportowym Onetu żywo dyskutowali na temat ślubu bramkarza i wokalistki. Do tej pory nie do końca wiadomo, gdzie odbyła się uroczystość weselna. Mateusz Borek natomiast zasugerował, że mogło być to na Mykonos. Tomasz Włodarczyk zauważył jednak, że w podobnych okolicznościach sakramentalne "tak" powiedział  Artur Boruc.

Słyszałem, że to była bardzo kameralna impreza. W podobnych okolicznościach brał ślub chyba Artur Boruc - powiedział jeden z komentatorów.

Ten ślub też był chyba na Mykonos. Artur na pewno na Mykonos. Ja nawet zestawiłem zdjęcia i coś mi ten dom, w którym brał ślub Artur Boruc przypominał, albo był to po prostu ten sam dom, w którym brała ślub Kim Kardashian - dodał Mateusz Borek.

Natomiast okoliczności przyrody i cała sceneria do złudzenia przypomina malownicze miejsce nieopodal Aten - Voliugmeni Lake. Młodej parze jeszcze raz gratulujemy!

 

Zobacz: Lewandowska pokazała zdjęcie ze ślubu Mariny i Szczęsnego. Miała powód, by założyć białą suknię...

 

Marina i Wojciech Szczęsny wzięli ślub w Vouliagmeni Lake

Marina i Szczęsny wzięli ślub. Szczęsny pokazał zdjęcie!
Instagram

Podoba Wam się ta sceneria?

Marina w sukni ślubnej

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17