Filip Chajzer smutny w sądzie

Filip Chajzer straci pracę? Dziennikarz nie kryje żalu: "To bardzo średni piątek". Fani rozczarowani!

Filip Chajzer smutny w sądzie

Wczorajszego dnia Filip Chajzer nie może zaliczyć do udanych. Dlaczego? Prezenter nie poprowadził swojej audycji  "Piątek, piąteczek, piątunio" w radiowej Czwórce. Dyrektor stacji podjęła taką decyzję, czym zaskoczyła samego dziennikarza. Informacją o tym, że nie pojawi się w radiu, Filip podzielił się z fanami na Facebooku.

Kochani, to dla mnie bardzo średni piątek... Zgodnie z decyzją Pani Dyrektor Programu 4 – dzisiaj moja audycja 'Piątek, piąteczek, piątunio' nie odbędzie się. Wklejajcie wasze ulubione hity piąteczka u mnie na profilu, imprezę zrobimy na Facebooku, napisał Filip Chajzer.

Skąd taka decyzja? Fani podpytywali o to Filipa Chajzer i dziennikarz w końcu napisał: "Zabrakło jednego maila z tematem audycji. To wystarczyło, żeby redaktora ukarać". Fani Filipa mają nadzieję, że za tydzień usłyszą znów dziennikarza. Czy tak będzie? Okaże się wkrótce. W mediach publicznych od miesięcy zachodzą duże zmiany, w wyniku których z TVP pożegnali się już m.in. Beata Tadla czy Piotr Kraśko, który przeszedł do TVN. Czy Filip również straci pracę w radiu i zostanie mu już tylko "Dzień dobry TVN"? Będziemy śledzić ten temat na bieżąco!

 

ZOBACZ: Filip Chajzer z dziewczyną wykupuje wycieczkę! Dokąd się wybierają na wspólne wakacje? ZDJĘCIA

 

Wpis Filipa Chajzera na Facebooku:

Filip Chajzer stracił pracę w radiu?
Facebook

 

Filip Chajzer z partnerką

Partnerka Filipa Chajzera w blond włosach

Filip Chajzer w Małych Gigantach

Filip Chajzer w okularach


 

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52