Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Felicjańska: Wysłali mnie jako dziewczynę do towarzystwa

Szczera spowiedź modelki w nowym talk-show

Ostatnio w życiu Ilony Felicjańskiej wszystko wydaje się zmierzać w pozytywnym kierunku. Modelka powróciła na "salony" w bardzo stylowym wydaniu, a przez chwilę była bohaterką kolorowej prasy, która bardzo poważnie brała ją pod uwagę jako następczynię Karoliny Korwin Piotrowskiej w jury "Top Model". Sama zainteresowana zapewnia, że po chwili wyciszenia postanowiła wszystko w swoim życiu zacząć od nowa.

Po dawnych problemach z alkoholem i rozstaniu z mężem przyszła pora na rozliczenie się z przeszłością. Zrobiła to w nowym internetowym talk-show "20m2", Łukasza Jakóbiaka. Na oficjalnym kanale programu w YouTube pojawił się teaser kolejnego odcinka z gwiazdą, który będzie miał swoją premierę w najbliższą sobotę o 20.00 na youtube.com/20m2Lukasza. Ilona w rozmowie z prowadzącym szczerze oceniła siebie:

- Ja się uzależniłam od mediów. Ja oglądałam siebie w gazetach jak w lustrze. Jak nie było tego to nie było mnie.

Na pytanie, czy była kiedyś poniżona, odpowiedziała:

- Zostałam wysłana do Grecji, do jednego z milionerów na "sesję zdjęciową". Okazało się, że zostałam wysłana jako dziewczyna do towarzystwa.

Felicjańska rozmowę podsumowała bardzo szczerym wyznaniem:

- Sukces tak naprawdę polega na tym, że część ludzi mnie kocha, a część nienawidzi. Jestem chyba w takim momencie.

Czy tłumaczenie się z przeszłości to dobry krok w kierunku pozbycia się metki jaką media przyszyły Ilonie Felicjańskiej przez lata? My z ciekawością czekamy na nowe projekty byłej modelki i trzymamy kciuki za sukces.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Chylińska na planie programu "Mam Talent"
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska zdradzi swoje rodzinne tajemnice?
Agnieszka Chylińska zdradzi swoje rodzinne tajemnice?

Agnieszka Chylińska po 25 latach pracy na scenie postanowiła, że w jubileuszowym roku będzie robić tylko to, co kocha. A kocha pisać! Będąc małą dziewczynką Agnieszka Chylińska marzyła o tym, że zostanie pisarką.  Jednak potem jej losy potoczyły się w innym kierunku. „Chcę teraz przelać moje emocje na papier. Zaczęłam od czwartej części przygód Zezi”,  mówi „Fleszowi” Agnieszka. Poprzednie trzy części przygód jej małej bohaterki rozeszły się w nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy i zyskały status bestsellerów! Pierwszymi recenzentami najnowszej odsłony cyklu, zatytułowanej „Zezia i bunt na statku”, zostały tradycyjnie dzieci piosenkarki: 13-letni Ryszard, 8-letnia Estera i 6-letnia Krystyna. Czytałam im każdą część „Zezi”! Zawsze drżę, co powiedzą. Staram się dyskretnie konkurować z „Shimmer i Shine” oraz „Psim patrolem” ", śmieje się  artystka.  Chylińska napisze książkę dla dorosłych? Zaczęłam już ją pisać, ale jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Dla dzieci pisze mi się zdecydowanie łatwiej. Może chodzi o prostolinijność i to, że nigdy nie zostałam za te książki skrytykowana? Świat dorosłych to wieczne oceny, kręcenie nosem i krytyka. Świat dzieci jest mi bliższy. Pewnie w środku pozostałam takim dzieciakiem, który pragnie akceptacji, a nie wiecznej krytyki?", dodaje Agnieszka Chylińska.  Czy jej „dorosła” książka będzie autobiografią, w której artystka opowie o kulisach 25 lat pracy na estradzie i swoim życiu prywatnym? Na to pytanie Agnieszka Chylińska na razie nie daje odpowiedzi. A czym jeszcze chce nas zaskoczyć w swoim jubileuszowym roku? Wiadomo już, że w wakacje wystąpi na Dużej Scenie Poland Rock Festiwal, a na...

Szulim o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy
Szulim o Wojewódzkim: Co w tym strasznego, że ze mnie zażartuje?
Agnieszka nie rozumie obrażonych na Kubę gwiazd

Agnieszka Szulim szturmem zdobywa polskie media i to na dwóch frontach - jako prowadząca "Na Językach" odsłaniając kulisy show-biznesu i jako gwiazda, która jest jego integralną częścią. Ostatnio seksownie zapozowała na jednej z okładek. Przypomnijmy: Piękna i tajemnicza Szulim na okładce magazynu W wywiadzie Agnieszka opowiedziała też o swojej relacji z Kubą Wojewódzkim . W mediach pojawiało się wiele spekulacji na ten temat - pisano o ich romansie, wielkiej przyjaźni, a gdy Wojewódzki pozwolił sobie na małe złośliwości w jej kierunku w swojej kolumnie w jednym z tygodników - o wielkim konflikcie. Jak jest naprawdę?   Przecież to podszczypywanie podszyte jest humorem. Bardzo często to, co Kuba pisze w "Polityce", traktowane jest, jak bezpardonowy atak i od razu nagłówki "Kuba poniża...", "Kuba obraża...". To jest pogoń za tanią sensacją. O mnie napisał całkiem niedawno - po tym, jak okazało się, że będę prowadzić wakacyjne "Dzień Dobry TVN" i zostałam redaktor naczelną portalu Zpazurem.pl: "Sądząc po liczbie tatuaży, których jej przybywa, to będzie portal dla marynarzy albo recydywistów". Po kilku godzinach przeczytałam w internecie: "To koniec przyjaźni między Szulim i Wojewódzkim", "Wojewódzki niszczy Szulim" i tak dalej - wyjaśnia w rozmowie z "Galą". Dziennikarka zapytała Szulim, czy wyjaśniła tę publikację z Kubą i "dała sobie z nim w twarz". Agnieszka w typowy dla siebie sposób odpowiedziała z ironią.   Tak, z otwartej, żeby nie było śladów, bo jednak pracujemy na wizji. No błagam! Przestańmy traktować siebie, a już zwłaszcza siebie w show-biznesie, tak strasznie serio. Co w tym strasznego, że ktoś ze mnie zażartuje? - pyta retorycznie. Szulim konsekwentnie udowadnia, że ma do dystans do siebie i całego medialnego zgiełku. Wzbudza sympatię taką postawą? Agnieszka Szulim...

Felicjańska o seksie oralnym z byłym mężem
ONS
Newsy
Wulgarne wyznania Felicjańskiej: Kazał sobie robić laskę
Gwiazda ponownie zwierza się z życia erotycznego

Kilka tygodni temu Ilona Felicjańska wydała swoją biografię "Cała prawda o...". W książce była modelka szczerze rozprawiła się ze swoim życiem osobistym, jak i zawodowym. Celebrytka od zawsze była bardzo wylewna i nie było dla niej tematów tabu. Dlatego nie powinno nas dziwić, że lubi publicznie dzielić się najintymniejszymi przeżyciami i historiami. W biografii można znaleźć m.in. fragment, w którym celebrytka opisuje, że była zmuszana przez byłego męża do seksu oralnego : - Przychodził i... dobrze, powiem to... kazał sobie robić laskę, bo jestem jego żoną i to jest mój obowiązek. Pewnego razu, tuż po moim powrocie ze szpitala po próbie samobójstwa, znowu przyszedł. Powiedziałam mu: 'Czy jeśli kiedyś zastaniesz mnie ze sznurem na szyi, to zanim wykopnę spod siebie krzesełko, też każesz mi zrobić sobie laskę? Wyznania Felicjańskiej powoli przestają nas już zaskakiwać. Jej erotyczne fantazje poznaliśmy już przy jej debiucie literackim "Wszystkie odcienie czerni", gdy w realistyczny i bardzo brutalny opisywała stosunki seksualne głównych bohaterów. Zastanawiamy się tylko, co o tym wszystkim sądzą jej dorastający synowie. Mamy nadzieję, że przez szczerość mamy nie mają problemów w szkole. Zobacz: Felicjańska: Biorę go do ust i błyskawicznie rośnie. Sutki sterczą jak wisienki Ilona Felicjańska promuje swoją biografię:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner