Ewa Lubert o swojej figurze
ONS

Żona Luberta pokazała idealny brzuch po porodzie. Wbiła szpilę znanym trenerkom

Ewa Lubert o swojej figurze
ONS

Żona Tomasza Luberta, Ewa, wspiera swojego ukochanego we wszystkich jego muzycznych projektach. Sama jednak od lat pracuje na własne konto. Jest fotomodelką, a na swoim Facebooku od jakiegoś czasu propaguje zdrowy styl życia. Seksowne ciało gwiazdy zostało już docenione przez jedną z marek bieliźnianych. Przypomnijmy: Odważna sesja żony Luberta. Pozuje w erotycznej bieliźnie

Ewa stara się, by jej porady dotarły do jak największej liczby osób. Niedawno na swoim fanpejdżu zamieściła wpis, w którym chwali się jak wyglądał jej brzuch tuż po urodzeniu syna, Kacpra. W poście chwali inne popularne trenerki, jednak zastanawia się, czy ich porady są tak dobre jak jej:

Tak Kochane,to mój brzuch rok po urodzeniu dziecka! Wiele wspaniałych trenerek, mających ogromna wiedzę i lata doświadczenia mogą polecić ćwiczenia jak zgubić brzuszek,ale większość z nich nie przechodziła tego stanu i nie wie,czy faktycznie tak będzie jak mówią .Ja tak jak obiecałam za dwa tygodnie zacznę już wrzucać filmiki i wszystkie ważne w tym temacie informacje:) A już dziś poświęć dla siebie chociaż 15 min na ćwiczenia. - pisze Ewa.


Syn celebrytki poszedł w ślady mamy. Uwielbia sport, a na początku maja odniósł spory sukces zajmując trzecie miejsce na swoich pierwszych zawodach w biegach.A czy Ewa ma szansę odnieść taki sukces jak Lewandowska czy Chodakowska?

Zobacz: Żona Luberta wystawiła suknię ślubną na Allegro

 

Tomasz Lubert z seksowną żoną na imprezie: 

Więcej na temat Ewa Lubert
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16