Ewa Lubert

Ewa Lubert, żona gitarzysty zespołu Virgin Tomasza Luberta to niezwykle ciekawa postać. Krótko po ślubie z muzykiem wybuchł skandal wokół jego nowej żony. Po latach sprawa ucichła, a Ewa Lubert ma rzesze fanów w mediach społecznościowych i prowadzi działalność charytatywną. Dowiedz się, kim jest Ewa Lubert i jak przebiegała jej kariera.

Imię: Ewa

Nazwisko: Lubert

Nazwisko panieńskie: Wojtasik

Pseudonim: brak

Wzrost: 164 cm

Data urodzenia: 1987 r.

Znak zodiaku: brak danych

Zawód: modelka

Osoby - związki: mąż Tomasz Lubert (od sierpnia 2012 r.)

Rodzice: brak danych

Dzieci: Iwo Lubert, Igor Lubert

Rodzeństwo: Brak danych

BIO: Ewa Lubert (Wojtasik) urodziła się w 1987 roku w Łodzi. Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Jeszcze na studiach rozpoczęła pracę jako modelka i fotomodelka. Pierwszą propozycję zawodową otrzymała w rodzinnym mieście. Pozowała dla łódzkiego producenta damskiej bielizny. Kiedy jej kariera nabrała tempa, przeprowadziła się do Warszawy. Ewa Lubert kojarzona jest głównie z reklam bielizny erotycznej. Jeden z producentów kostiumów kąpielowych uczynił z niej twarz swojej kampanii. Co nie dziwi, ponieważ ta młoda kobieta może pochwalić się pięknie wyrzeźbioną sylwetką. Jej zdjęcia zdobiły wiele okładek czasopism o tematyce fitness i bodybuilding.Z czasem karierę modeli zamieniła na karierę przedsiębiorcy. Założyła agencję modelek, jednak cała sprawa zakończyła się skandalem. W wieku 28 lat została żoną Tomasza Luberta - znanego gitarzysty i producenta muzycznego, który w tym czasie był u szczytu swojej kariery. Założyciel takich zespołów jak Volver i Video zdobył popularność pracując z zespołem Virgin, którego wokalistką była Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda.Wiele kontrowersji wywołała sesja małżonków - zdecydowali się na opublikowanie bardzo odważnych zdjęć.Ewa Lubert ma dwóch synów - Iwo i Igora. Macierzyństwo również przekuła w szansę, by zaistnieć. Jej zdjęcie pojawiło się na okładce czasopisma "Aktywna mama".Ewa Lubert na Instagramie znana jest jako "FitMama". Treści, które umieszcza, dotyczą głównie zdrowego stylu życia, treningów i diet. Doradza młodym matkom, jak szybko zgubić zbędne kilogramy po ciąży i utrzymać zadbany wygląd mimo wielu obowiązków. Efektami swojej pracy nad pięknie wyrzeźbioną sylwetką dzieli się z fanami niemal każdego dnia. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 40 tysięcy fanów, w tym spora grupa mężczyzn.Obecnie Ewa Lubert nie pozuje do sesji. Odkryła nową pasję - została trenerką personalną i influencerką. Na swoim instagramowym profilu poleca różnego rodzaju produkty, głównie preparaty kosmetyczne oraz odżywki i suplementy dla sportowców. Zajmuje ją również działalność charytatywna w fundacji założonej wspólnie z mężem "Luberty pomagają".Swoje doświadczenie w modelingu wykorzystuje obecnie, pracując przy organizacji pokazów mody, m.in. Patrycji Kujawy. Pełni też funkcję managera swojego męża Tomasza Luberta. W ostatnim czasie zrobiło się na jej temat głośno. W 2020 roku ogłosiła, że poddała się operacji plastycznej. Pochwaliła się wówczas efektami zabiegu wyszczuplenia twarzy.

Znana z: pracy jako modelka prezentująca erotyczną bieliznę i kostiumy kąpielowe. Obecnie rozpoznawalna przez działalność w mediach społecznościowych, która opiera się na poradach z zakresu treningu personalnego.Osiągnięcia sportowe: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brakLink Instagram: https://www.instagram.com/ewalubert/?hl=pl Link FB: https://www.facebook.com/lubertewa 
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index