Party Stories
Marek Bukowski i Ewa Bukowski rozstali się!
Newsy

Ewa i Marek Bukowscy przeżywają kryzys! Wiemy, jaka jest jego przyczyna!

Czy Ewa i Marek Bukowscy rozstali się? Tę informację potwierdzają znajomi pary i pracownicy z planu serialu, w którym gra Bukowski. Ewa i Marek byli małżeństwem przez ponad 20 lat - ślub wzięli jako studenci w trakcie przerwy między zajęciami na krakowskiej PWST. Dlaczego więc postanowili się rozstać? To dziwi, ponieważ nic nie wskazywało na to, że para przeżywa jakikolwiek kryzys. Kiedy pojawiły się pierwsze informację o rozstaniu Ewy i Marka Bukowskich, mało kto w to wierzył.

 

 

Ewa i Marek Bukowscy przez lata uchodzili za jedną z najzgodniejszych par w polskich showbiznesie. W wywiadach opowiadali o tym, dlaczego tyle lat chcą być ze sobą. Gdy w 2014 r. aktor został zatrzymany przez policję, a po rewizji w jego jeepie znaleziono nielegalne substancje, Ewa stała przy mężu, wierząc w jego niewinność I słusznie - sprawę umorzono. Problem w małżeństwie pojawił się znacznie później. O co chodzi?

Pod koniec zeszłego roku Marek Bukowski dołączył do obsady popularnego serialu "Przyjaciółki", który nadawany jest na antenie stacji Polsat. To wtedy wówczas małżonkowie zaczęli odsuwać się od siebie. Czyżby ktoś z obsady serialu zawrócił Bukowskiemu w głowie?

 – Na planie zaiskrzyło między nim a jedną z aktorek. Chemia była wyczuwalna na odległość! – wyjawia osoba z produkcji serialu.

Czy to oznacza, że para podjęła już decyzję o rozwodzie i nie będą walczyć o swoją miłość? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party".

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa i Marek Bukowscy w "Vivie!"
Viva! (12/2013)
Newsy
Zakochani Ewa i Marek Bukowscy w obiektywie "Vivy!"

Pierwsza sesja gwiazdorskiej pary

Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy
"Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną

To już koniec! Gwiazdor "Przyjaciółek", Marek Bukowski rozwiódł się z żoną Ewą. Para otrzymała rozwód podczas pierwszego posiedzenia. Tę informację potwierdziła sama Ewa Bukowska: Wszystko poszło po naszej myśli. Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się. Między nami jest okej - powiedziała Bukowska w rozmowie z "Faktem". Tak, to prawda. Rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę wybaczyć, to moja prywatna sprawa - dodała w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Bukowska. Przeczytaj też:  Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)   Marek Bukowski i Ewa Bukowska - to już koniec ich małżeństwa!   Przypomnijmy, Marek i Ewa Bukowscy pobrali się w młodym wieku i zrobili to po prostu dla zabawy, gdy byli jeszcze studentami. -  Wzięliśmy ślub cywilny na zasadzie happeningu w przerwie między zajęciami. I byliśmy tylko my, żadnych gości weselnych. Byliśmy młodzi, kochaliśmy się, to był impuls. I tkwiliśmy jeszcze wtedy w okowach konwenansu. Poza tym mieliśmy taką fantazję  - opowiadał Bukowski w rozmowie z VIVA!. Jednak z czasem ich związek zaczął ewoluować - niestety w złą stronę. Ewa i Marek zaczęli się kłócić i ich związek nie przypominał tego co było między nimi na początku: W niczym się nie zgadzamy. Totalnie się różnimy. Jesteśmy po dwóch stronach barykady. Nie chodzi mi o proste rzeczy, ale też o rzeczy bardzo ważne. Mimo to udaje nam się jak na razie tworzyć trwały związek. Nie mam pojęcia, dlaczego to trwa tyle lat - mówił Bukowski kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu "Elle". Teraz to już koniec. Żałujecie, że para nie jest już razem?   Zobacz też:  Bukowscy w Vivie!: Ślub był zabawą, dawaliśmy sobie rok   Jeszcze pięć lat temu byli...

Marek Bukowski i Ewa Bukowski rozstali się!
Newsy
TYLKO U NAS! Ewa i Marek Bukowscy rozstali się!? Czyżby dopadł ich kryzys małżeński?

Tylko u nas! Ewa i Marek Bukowscy rozstali się?! Jak informuje nasze źródło, para od jakiegoś czasu już nie jest ze sobą. Jeszcze 3 lata temu w Vivie! opowiadali o swojej miłości i o tym, jak udało im się pokonać kryzys. Ewa Bukowska i Marek Bukowscy rozstali się Ewa i Marek pobrali się w bardzo młodym wieku, jeszcze w trakcie studiów, po krótkim okresie znajomości. Jak mówili, był to impuls: Wzięliśmy ślub cywilny na zasadzie happeningu w przerwie między zajęciami. I byliśmy tylko my, żadnych gości weselnych. Byliśmy młodzi, kochaliśmy się, to był impuls. I tkwiliśmy jeszcze wtedy w okowach konwenansu. Poza tym mieliśmy taką fantazję - opowiadał Bukowski. Niestety, jak donosi osoba z otoczenia pary, nie są już ponoć razem od jakiegoś czasu. Nie chce zdradzać jednak powodów takiej decyzji. Zaznacza, że Marek i Ewa na pewno nie będą komentować swojego rozstania. Za bardzo cenią sobie prywatność. Marek i Ewa bardzo cenią sobie prywatność, więc na pewno nie będą mówić o rozstaniu. Nie mają jednak zamiaru udawać, że nadal są razem. To świeża sprawa. - mówi nam osoba z otoczenia pary. Para ma dwóch synów -  Szymona i Marcina. Trzy lata temu Ewa Bukowska w wywiadzie przyznała, że chce ich trzymać z dala od aktorstwa. Starszy syn Marcin jest sportowcem. Młodszy Szymon ma obecnie 10 lat: Jest zawodowym graczem. Wiele lat trenował w Hiszpanii, niedawno przyjechał do Polski, żeby zdać maturę, a potem poleci do USA. Już jako sportowiec, tenisista. Starają się o niego tamtejsze uniwersytety. Mamy też siedmioletniego Szymona. Zobaczymy, w jakim kierunku się rozwinie - mówiła Ewa Bukowska w 2013 roku. Ewa, ze względu na opiekę nad synami, grała rzadziej. Bukowski zaś stał się jednym z najpopularniejszych polskich aktorów....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner