Ewa Farna w złotej mini Ewa Farna w złotej mini Ewa Farna w złotej sukience
Ewa Farna w złotej mini
East News

Ewa Farna zachwyciła swoim wyglądem na gali French Touch w Teatrze Wielkim! Wokalistka już dawno nie pokazywała się na scenie w tak seksownych stylizacjach. Po narodzinach syna Ewa Farna na oficjalne wyjścia zazwyczaj wybierała luźne jeansy, długie sukienki, które raczej ukrywały jej figurę. Teraz to się zmieniło! Artystka zaprezentowała się w efektownej złotej mini, która podkreśliła jej kobiece wdzięki. Efekt? My mówimy WOW! Ewa Farna wyglądała po prostu obłędnie! 

Zobaczcie sami, jak wyglądała Ewa Farna! Podoba się Wam jej seksowny look?

Zobacz także: Ewa Farna pokazała, jakie łóżeczko, ubranka i zabawki wybrała dla syna! Czy zacznie "zarabiać na dziecku"?

1/3
Ewa Farna w złotej mini
East News

Ewa Farna została mamą zaledwie kilka miesięcy temu, pierwsze dziecko artystki przyszło na świat przed wakacjami. Szczęśliwa mama dość szybko wróciła do pracy po porodzie. 

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza- mówiła w rozmowie z "Party". 

 

2/3
Ewa Farna w złotej mini
East News

Ostatnio Ewa Farna pojawiła się na gali w Teatrze Wielkim i zachwyciła nie tylko swoim głosem, ale i wyglądem! Młoda mama zaprezentowała się w złotej, cekinowej mini, która podkreśliła jej figurę. Wyglądała bardzo seksownie! 

3/3
Ewa Farna w złotej sukience
East News

Podoba się Wam Ewa w tak odważnym i kobiecym wydaniu? Głosujcie w naszej sondzie! 

Więcej na temat Ewa Farna