Ewa Farna z telefonem.jpg
Ewa Farna z telefonem.jpg

Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku i wydała oświadczenie w sprawie hackera: "Poniesie konsekwencje"

Ewa Farna z telefonem.jpg
Ewa Farna z telefonem.jpg

Ewa Farna opublikowała w sieci oświadczenie, w którym dziękuje swoim fanom za pomoc w odzyskaniu konta na Facebooku. Niestety, kilka dni temu okazało się, że na profil piosenkarki na popularnym portalu społecznościowym włamał się hacker, który zaczął publikować wulgarne wpisy, prywatną korespondencję i zdjęcia Ewy. Piosenkarka prosiła wówczas swoich fanów, żeby zgłaszali sprawę do administratorów Facebooka. Po kilku godzinach profil Ewy Farnej, który obserwowało 750 tys. fanów zniknął z FB. Na szczęście po kilku dniach artystka odzyskała swoje konto! 

Ewa Farna dziękuje swoim fanom

Ewa Farna opublikowała w sieci oświadczenie, w którym nie tylko dziękuje swoim fanom za pomoc, ale również zapewnia, że hacker, który włamał się na jej konto na Facebooku poniesie konsekwencje prawne. 

Dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli nam zatrzymac ten atak. 
Hacker poniesie konsekwencje prawne, tez dlatego ze naruszyl prawa minimum 3 osob. Stad tez zdjecia z garderoby, kopie umow z pracy, zdjecie kostiumow z teledysku czy tez fotodokumentacja peknietego ramiaczka przy nowym t-shircie🙈 .. z komunikacji z massangera- czytamy w oświadczeniu Ewy. 

Artystka nie ukrywa, że cała sytuacja była dla niej bardzo stresująca. 

Martwi mnie bardzo, ze moi najmlodsi fani byli zmuszeni czytac obrzydliwe wulgaryzmy.
Uwierzcie, ze ostatnia rzecza jakiej potrzebowalam w trasie jako karmiaca mama to nieprzespana noc z powodu zdesperowanego czlowieka pragnacego uwagi... Coz, moze warto sobie uswiadomic ile dzielimy z soba poprzez social media i jak realnie moze nas wirtualny swiat dotknac czy ranic- przyznaje gwiazda. 

Zobaczcie cały wpis i nowe zdjęcie Ewy Farnej! Miejmy nadzieję, że już nigdy nie dojdzie do podobnej sytuacji! 

Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy fani, tez dzieki Waszej pomocy udalo sie odzyskac moje oficjalne konto na Facebooku! Jest juz znow pod moja kontrola😈🤗... Dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli nam zatrzymac ten atak. Hacker poniesie konsekwencje prawne, tez dlatego ze naruszyl prawa minimum 3 osob. Stad tez zdjecia z garderoby, kopie umow z pracy, zdjecie kostiumow z teledysku czy tez fotodokumentacja peknietego ramiaczka przy nowym t-shircie🙈 .. z komunikacji z massangera. Martwi mnie bardzo, ze moi najmlodsi fani byli zmuszeni czytac obrzydliwe wulgaryzmy. Uwierzcie, ze ostatnia rzecza jakiej potrzebowalam w trasie jako karmiaca mama to nieprzespana noc z powodu zdesperowanego czlowieka pragnacego uwagi... Coz, moze warto sobie uswiadomic ile dzielimy z soba poprzez social media i jak realnie moze nas wirtualny swiat dotknac czy ranic. Uwazajcie na siebie, ja lece na kolejny koncert😘

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

Hacker włamał się na konto Ewy po jej występie na festiwalu w Sopocie. 

Ewa farna w Sopocie
ONS

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09