Ewa Chodakowska w sportowym ubraniu z mężem w Dubaju
Instagram

Myślicie, że Ewa Chodakowska jest w Dubaju? Już nie, bo był to tylko przystanek przed innym egzotycznym miejscem. Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris są teraz na Bali! Co tam robią? Okazuje się, że trenerka z mężem są gośćmi specjalnymi wyjazdu sportowego na Bali "Bali fitness weekend z Ewą Chodakowską". Co będzie w programie?

Ewa Chodakowska znowu na wakacjach?

Ewa i Lefteris będą prowadzić poranne treningi, będzie też specjalna impreza halloweenowa z ich udziałem, oraz treningi surfowania, coctail party i wspólne zwiedzanie wyspy i pobliskich pięknych miejsc. W cenie wyjazdu jest spa, zwiedzanie i wiele innych atrakcji. Jaki jest jego koszt? Blisko 9 tys. zł!  Niedawno Ewa ruszyła też ze swoimi treningami po Polsce. Jeździła też do Japonii, USA czy Londynu. Teraz czas na... Bali :). Ewa bardzo entuzjastycznie komentuje wyjazd:

Jeszcze pięć lat temu wyprawa na Bali znajdowała się tylko w sferze moich bardzo odległych marzeń..

Dzisiaj wysiadłam z samolotu, wzięłam głęboki wdech i zasmakowałam tego egzotycznego i wilgotnego powietrza.. Jestem. Kolejna wyprawa na mapie marzeń "odhaczona". Nigdy nie wiedziałam, kiedy to nastąpi, ale od zawsze byłam w 100% pewna że kiedyś tutaj przylecę.

I namawia fanki do spełniania marzeń, daje im nawet instrukcję, jak to zrobić:

Najwyższa pora, żebyś i Ty zabrała się za swoje marzenia.. Mam na to sposób

1. Przede wszystkim dokładnie określ swój cel..

2. Wskaż priorytety – poukładaj w swojej głowie.. Może zapisz na kartce..

3. Upewnij się że naprawdę tego chcesz wyobraź sobie jak będziesz się czuć, kiedy to osiągniesz.. Dotyczy to wszystkich pragnień – zarówno tych małych jak i tych odległych w czasie..

4. Nie bój się przeszkód - na drodze każdego z marzeń takie się pojawią.. Zrób listę potencjalnych potknięć i na każde z nich znajdź rozwiązanie, jeszcze zanim się wydarzą..

5. Bądź cierpliwa!! Nic nie dzieje się za pstryknięciem palców..

6. Przed tobą ogrom pracy – nikt nie mówił że będzie łatwo.. Ale pamiętaj że każdy kolejny krok przybliży się do celu..

7. Nie pozwól aby cokolwiek lub ktokolwiek stanął ci na drodze - przede wszystkim zadbaj o to żeby Twój umysł nie był jedną z przeszkód‼‼

W zależności od tego jak bardzo pragniesz zrealizować swój cel, będziesz bardziej wytrwała będziesz w stanie więcej poświęcić, więcej od siebie dać. Najwyższa pora zamienić wizje w rzeczywistość.

Pod wpisem pojawiły się różne komentarze, także nieco sceptyczne:

Kto bogatemu zabroni.

 

Łatwo powiedzieć, gorzej wykonać. Pomieszkaj kilka lat na prowincji, gdzie pracy nie ma, chyba, że u kogoś bogatego, jako sprzątaczka. Od 5 lat chcę być niezależna finansowo od męża, marzę o tym i szukam pracy. I co z tego, skoro jej nie mam. Ruszyłam już wszystkie znajomości, CV wysłałam tysiąc razy. Mnie nie stać na wakacje nad polskim morzem, o Bali wolę nawet nie myśleć. Ewa, nie zawsze chcieć, to móc.

Chcieć to móc - zgadzacie się z tym?

 

Zobacz: Ewa Chodakowska otwiera nowe studio fitness?

 

Ewa Chodakowska z mężem na nocnym zwiedzaniu Dubaju.

 

 

One night in Dubai with my best team partner ❤️❤️❤️ with @kavoukis #hubby #couple #date #good #time #love #happiness 🙏🙏

A photo posted by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

 

 

Ewa Chodakowska miała tylko 10 godzin na zwiedzanie Dubaju, dlatego postanowiła nie spać i iść w miasto.

 

 

 

 

Właśnie przed chwilą Ewa Chodakowska pochwaliła się, że doleciała na Bali.

 

Jeszcze pięć lat temu wyprawa na Bali znajdowała się tylko w sferze moich bardzo odległych marzeń.. Dzisiaj wysiadłam...

Posted by Ewa Chodakowska on 27 październik 2015

Więcej na temat Ewa Chodakowska