Górniak zaśpiewała dla Schramma
ONS

Górniak nie może zapomnieć o Schrammie? Jej ostatni koncert nie pozostawia wątpliwości

Górniak zaśpiewała dla Schramma
ONS

Wielbiciele talentu Edyty Górniak nie mają ostatnio powodów do narzekań. Gwiazda wydała hitowy singiel, nagrała do niego aż dwa teledyski, a teraz regularnie koncertuje z Radiem Zet. W niedzielny wieczór pojawiła się na scenie w Koszalinie, gdzie dała mini-recital. Przypomnijmy: Górniak zachwyciła w Koszalinie. Spodobały jej się męskie stylizacje

Uważnych obserwatorów twórczości wokalistki z pewnością zastanowił repertuar, na który Edyta zdecydowała się tego wieczoru. Koncert rozpoczęła bowiem od utworu "Perfect Heart", który pochodzi z wydanej w 2012 roku płyty "MY". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, iż w wielu wywiadach Górniak podkreślała, że piosenka to miłosny list do... Piotra Schramma. Związek pary nie przetrwał, ale być może to sygnał, że diwa wciąż myśli o byłym partnerze? Jedno jest pewne - zapewnień gwiazdy o rozstaniu w przyjaźni ciężko podważyć.

Oglądaliście występ Edyty w Koszalinie?

Zobacz: Donatan wszedł do garderoby Górniak, gdy się przebierała. Finał może być zaskakujący

Edyta Górniak po koncercie w Koszalinie:

Więcej na temat Edyta Górniak Piotr Schramm
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27