Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Górniak walczy z Dariuszem Krupą o syna
Party
Newsy

Górniak o Krupie: Albo otworzy oczy, albo złożę pozew do sądu

Edyta walczy o Allana, bo "liczy się każdy dzień"

Edyta Górniak w ubiegłym tygodniu na łamach "Flesza" opowiedziała o problemach w jej relacjach z byłym mężem, Dariuszem Krupą. Nieporozumienia dotyczą syna. Była para ma odmienne zdanie na temat edukacji Allana. Edyta chce posłać go do prywatnej ekskluzywnej szkoły z dwoma językami, za którą zapłaci sama, a Dariuszowi zależy, żeby dzieciak uczył się w państwowej placówce razem z rówieśnikami z Milanówka.

Według Edyty, Krupa podjął taką decyzję "żeby nie musiał wyjeżdżać zbyt daleko odprowadzając Allana". W rozmowie z magazynem "Party" diwa kontynuuje walkę o syna i przywołuje wspomnienia sprzed lat i przeżycie z 10 września, kiedy dostała informację ze szkoły Allana, że nie dotarł na lekcje na czas.

- Do poprzedniej szkoły w Ursusie jeździliśmy ponad 40 kilometrów, a ja w przeciwieństwie do Darka nie mam ani prawa jazdy, ani auta, a jednak Allan zawsze docierał na lekcje punktualnie.

Gwiazda nie rozumie, dlaczego Krupa ma do niej żal o to, że Allan nie chodzi do renomowanej szkoły.

- Działania mojego byłego męża szkodzą Allanowi, dlatego muszę walczyć. Kiedy stawką jest edukacja syna, liczy się każdy dzień.

Spór pomiędzy byłymi małżonkami toczy się także o zmianę zasad opieki nad synem. Obecnie Allan mieszka dwa tygodnie u mamy i dwa tygodnie u taty. Edyta zaproponowała, żeby teraz syn mieszkał w tygodniu u niej, a weekendy spędzał z Krupą.

- Chcę żeby Allan miał normalny dom, wzorce, pokorę i ambicję. Dlatego uważam, że powinien zamieszkać ze mną i Piotrem. Czekam na decyzję Darka. Albo on otworzy oczy, albo ja złożę pozew do sądu. Mój syn musi mieć stabilną drogę edukacji i stabilny dom. Ja takiego nie miałam, więc wiem, jak to jest bardzo ważne.

Cały artykuł przeczytasz na łamach nowego numeru magazynu "Party". Od dzisiaj w sprzedaży.

 

Edyta Górniak i Dariusz Krupa znaleźli porozumienie w kwestii syna
Newsy
Górniak kompromituje Krupę: To ja utrzymywałam rodzinę
Walka o wykształcenie Allana zakończona, ale są inne problemy

Od miesiąca na łamach magazynów o gwiazdach Edyta Górniak i Dariusz Krupa walczyli na argumenty w sprawie wykształcenia ich syna. Krupa chciał żeby Allan skończył publiczną szkołę w Milanówku, z kolei Górniak posłała chłopca do elitarnej szkoły dwujęzycznej. Jak donosi magazyn "Flesz", byli małżonkowie w końcu znaleźli porozumienie i wyjaśnili sobie prywatne sprawy. Krupa ostatecznie zgodził się by Allan kontynuował naukę w szkole wybranej przez Edytę. - Darek nie był początkowo zadowolony z pomysłu Edyty, bo ona go nie poinformowała o tym zmianach. Ale kiedy Allan z radością zaczął mu opowiadać o nowych kolegach, nauczycielach i ciekawych zajęciach obawy zniknęły - mówi "Fleszowi" znajoma Krupy. Edyta ucieszyła się z faktu, że były mąż zaakceptował jej decyzję. Teraz dyskutują nad kolejną sprawą. Górniak chce żeby Allan zamieszkał z nią w tygodniu , a weekendy spędzał z ojcem. Zobacz: "Albo Darek otworzy oczy, albo złożę pozew do sądu. Liczy się każdy dzień" - Przecież mój syn gdy tylko będzie chciał, może spędzać czas z tatą również popołudniami , kiedy nie będzie miał zajęć czy zadań domowych. Chodzi tylko o spójność edukacji Allana i zasad jego wychowania. Porozumienie jest zawsze lepsze, niż rozstrzyganie spraw w sądach. Jesteśmy na dobrej drodze by i w tej kwestii dogadać się - mówi "Fleszowi" Edyta. Darek nawet chce przeprowadzić się do stolicy by być bliżej syna. Od roku próbuje sprzedać willę w Milanówku, w której mieszkał z Edytą . Problem jednak w tym, że do dzisiaj para nie wyjaśniła sobie kto ma do niej prawa. Górniak włożyła mnóstwo pieniędzy w remont nieruchomości i jej utrzymanie. - Mam nadzieję, że mój były mąż rozliczy się w końcu ze mną. Przez siedem lat to ja utrzymywałam naszą rodzinę - żali się Górniak. Czy również w tej sprawie Edyta i...

Edyta Górniak, Allan Krupa
ONS
Newsy
Edyta Górniak dba o edukację Allanka. Posłała go do nowej, bardzo drogiej szkoły...
Czesne? Nawet nie domyślacie się, ile wynosi...

Edyta Górniak wysłała Allana do nowej szkoły. Syn piosenkarki uczy się obecnie w amerykańskiej placówce. Gwiazda nigdy nie kryła się z tym, że nie oszczędza na edukacji syna. Za czesne w nowej szkole Edyta Górniak musi płacić... 50 tysięcy rocznie - informuje "Fakt". Allan wcześniej uczył się we francuskiej szkole w Warszawie, lecz przyszła pora na zmianę. Niedawno Edyta Górniak postanowiła przeprowadzić się do Krakowa, co dla jej pociechy wiązało się ze zmianą szkoły. Allan nie tylko zmienił miasto, ale i... klasę! Chłopiec rozpoczął naukę w klasie wyżej niż dotychczas. Allan to bardzo zdolny, ciekawy świata dzieciak. W Warszawie chodził do 5 klasy, ale podczas testów wstępnych do nowej szkoły okazało się, że wiedza, którą posiada pozwala mu na uczęszczanie do 6 klasy - czytamy na łamach tabloidu. Diwa zawsze podkreśla, że jej syn jest bardzo uzdolnionym chłopcem, zatem nikogo nie dziwi, że jak każda matka, Edyta chce zapewnić Allankowi to, co najlepsze. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki Allana w nowej szkole!   Zobacz też: Allan Krupa śpiewa na Instagramie Edyty Górniak. Ma talent? Fani: "Jaki głos, mega!" WIDEO.   Edyta Górniak wysłała syna Allana do amerykańskiej szkoły.   Gwiazda będzie płacić 50 tysięcy rocznie za edukację syna.

Dariusz Krupa atakuje Górniak
ONS
Newsy
Znów wojna na linii Krupa-Górniak. Darek poważnie oskarża Edytę
Wytoczył najcięższe działa

Przez moment wydawało się, że relacje Edyty Górniak i Dariusza Krupy względnie się unormowały i para doszła do porozumienia w najważniejszych kwestiach dotyczących opieki nad ich synem. Nic bardziej mylnego. Kilka tygodni temu wybuchła prawdziwa bomba - Edyta wyznała, że Allan nie wiedział o istnieniu 2-letniej córki Krupy z nowego związku i nie radzi sobie z tą sytuacją. Przypomnijmy: "Krupa ukrywał przed naszym synem, że ma siostrę" Na odpowiedź Darka nie trzeba było czekać długo. Muzyk opublikował na swoim Instagramie serię zdjęć, na których widać uśmiechniętego Allana w towarzystwie taty, jego narzeczonej i rodzeństwa. To jednak nie koniec, bowiem Krupa zdecydował się też na wypowiedź na łamach prasy, w której odpiera zarzuty byłej żony. W rozmowie z "Show" Krupa zapewnia, że jego syn świetnie odnajduje się w ich domu, a wypowiedzi Edyty są próbą manipulacji.   Jestem bardzo dumny z mojego syna. Allan jest opiekuńczy wobec swojej młodszej siostry Lei. Ma teraz za cel nauczyć ją gry w piłkę. Oczywiście z Izą i Laurą (partnerką Darka i jej starszą córką z poprzedniego związku - przyp. red.) też ma świetny kontakt. Oskarżenia są absurdalne, bo mój syn jest przecież częścią rodziny. Problem jedynie może tkwić w tym, że nie wszyscy zaakceptowali taki rozwój sytuacji. Niestety, nie mam wpływu na to, co się dzieje z moim synem, kiedy nie jest ze mną. Jednego mogę być pewien: że w naszym domu dzieci wychowują się w miłości i wzajemnym szacunku - tłumaczy w "Show" Krupa. Były mąż Górniak idzie też o krok dalej. Zdradza, że przed wakacjami w lutym, na które wokalistka zabrała syn, ten nie widział jej przez dwa miesiące.   Allana nie było u mnie od czternastego lutego, kiedy to po prawie dwóch miesiącach niewidzenia się z mamą wyjechał z nią na ferie, do jedenastego kwietnia. Ale od tej daty, czyli...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner