Ulubiona muzyka Edyty Górniak
ONS

Edyta Górniak posiada niezaprzeczalnie najbardziej wyjątkowy wokal w Polsce. Umiejętnościami gwiazdy zachwycano się także na świecie, gdzie porównywano jej wokal do Mariah Carey czy Whitney Houston. Wiele wskazuje na to, że równie uzdolniony będzie syn Edyty, Allan. Przypomnijmy: Wow! Tak syn Górniak śpiewa angielską kolędę

Wokalistka znana jest też ze swojej niesłychanej wrażliwości, co również przekłada się na jej prywatne preferencje muzyczne. Zastanawialiście się kiedyś jakiej muzyki słucha Górniak? Okazuje się, że diva nie jest specjalną fanką twórczości innych artystów, gdyż jak sama twierdzi, bardzo szybko ją to nudzi. Istnieją jednak dźwięki, w których potrafi zasłuchiwać się godzinami.

Muzyka, która zostaje napisana przez człowieka, bardzo szybko mnie nudzi. Nie każda oczywiście, ale szybciej niż ptaki. Więc jeśli mi się zdarza nie spać, to albo dlatego, że słucham szumu morza i siedzę sobie na plaży do świtu, żeby spotkać się ze słońcem rano, albo pracuję. Nie zdarzyło mi się, żebym tańczyła do samego rana - wyznała w wywiadzie dla www.lifestyle.newseria.pl Edyta.


Górniak podkreśla też, że to właśnie muzyka przyrody najbardziej ją relaksuje w momencie, gdy potrzebuje wyciszenia, szczególnie po wyczerpujących występach na scenie.

W momencie kiedy schodzę ze sceny, sytuacje które najbardziej, najszybciej mnie regenerują, to są sytuacje, kiedy jestem blisko przyrody, kiedy słyszę naturalne brzmienie przyrody. Czyli ptaki, drzewa, trawa, wiatr to są dźwięki, które lubię najbardziej. Przy takich dźwiękach się relaksuję i mogę trwać niezmiennie - dodaje.


Mieliśmy nadzieję, że dowiemy się, czyjej twórczości jest fanką Edyta. Jak myślicie, czyja muzyka się jej szybko nie nudzi?

Zobacz: "W mojej garderobie jest kilka podstawowych rzeczy"

Naturalna Edyta Górniak w drodze na zajęcia z jogi:

Więcej na temat Edyta Górniak