Tomasz Komenda zmarł 21 lutego po trudnej walce z rakiem. Mężczyzna, który spędził 18 lat za kratami więzienia, chciał zrobić wszystko, aby wygrać z tą podstępną chorobą. Niestety jego krótka droga po uniewinnieniu szybko się zakończyła. Tomasz Komenda został pochowany na wrocławskim Psim Polu podczas obrządku świeckiego i jego ostatnią prośbą był pogrzeb bez obecności mediów. Teraz okazuje się, że z grobu 46-latka zniknął ważny element. O co chodzi?

Reklama

Zniknął ważny element z grobu Tomasza Komendy

Historia Tomasza Komendy poruszyła całą Polskę, ale jeszcze bardziej dramatyczny jest jej finał. Mężczyzna w 2018 roku wyszedł z więzienia po 18 latach spędzonych za kratkami niewinnie skazany za okrutną zbrodnię na 15-latce. Tomasz Komenda otrzymał rekordowe odszkodowanie i próbował żyć spokojnie z dala od medialnego szumu. Kilka miesięcy temu mężczyzna w jednym z wywiadów przyznał, że ma raka i rozpoczął intensywne leczenie. Niestety finał tej historii jest tragiczny i 26 lutego odbył się pogrzeb Tomasza Komendy. Choć mężczyzna poprosił o pogrzeb bez medialnego szumu, to w ostatniej drodze przyszły go pożegnać tłumy. Na grobie obok wieńców od najbliższych pojawiło się też zdjęcie Tomasza Komendy. Teraz tego elementu już nie ma...

Pogrzeb Tomka Komendy
Pogrzeb Tomka Komendy Magdalena Pasiewicz/East News

Obecnie zdjęcie Tomasza Komendy zniknęło z grobu mężczyzny, jak informuje "Super Express". Na grobie nadal znajduje się mnóstwo wiązanek, a w naczelnym miejscu leży wieniec od rodziców Tomasza i jego braci:

Najbliżej krzyża znajduje się wieniec od mamy, taty i braci ze wzruszającym napisem na szarfie: 'Najdroższemu Synowi, Bratu Tomkowi – Mama Tata i Bracia'. Jeszcze kilka dni po pogrzebie znajdowało się na nim zdjęcie Tomasza Komendy. Teraz już go nie ma
czytamy w relacji 'Super Expressu'
Grób Tomasza Komendy
fot. Magdalena Pasiewicz/East News

Na grobie nadal przybywa nowych zniczy i kwiatów. Nie wszyscy zdecydowali się pożegnać Tomasza Komendę w dniu pogrzebu, ale robią to teraz, kiedy emocje już nieco opadły. Historia mężczyzny poruszyła całą Polskę, a jego śmierć dosłownie wstrząsnęła krajem. Tomasz Komenda nie mógł długo nacieszyć się wolnością.

Reklama

Zobacz także: Tak bliscy żegnają Tomasza Komendę. "Jesteś wszędzie, w naszych sercach"

Zobacz także
Tomasz Komenda
Tomasz Komenda
Reklama
Reklama
Reklama