Doda o programie 12 kroków do miłości
Newsy

Doda zakochała się po finale swojego show: "Program nie polegał na tym, by znaleźć mi męża"

Doda odpowiada na krytykę dotyczącą zakończenia jej show w Polsacie, "Doda. 12 kroków do miłości": "To program rozrywkowy, który ma bawić, ale nie moim kosztem"

Doda w rozmowie z "Party" odniosła się do krytyki, jaka spadła na nią po finale jej show w Polsacie - "12 kroków do miłości". Gwiazda nie poczuła nic do żadnego z kandydatów, z którym chodziła na randki, jednak w ostatnim odcinku ogłosiła, że jest zakochana. Niektórzy nie mogli ukryć rozczarowania. Artystka tłumaczy, że program miał zupełnie inny cel niż znalezienie jej męża: 

To program rozrywkowy, który ma bawić, ale nie moim kosztem. Zaczęłam i skończyłam go jako singielka i nie żałuję - mówi w "Party" Doda.

Doda zdradza, co działo się po jej reality show. Wybuchła śmiechem

Doda jest zakochana! Komentuje finał swojego show

O Dodzie znów jest głośno! Po wydaniu bestsellerowej płyty "Aquaria" i finale swojego show w Polsacie "12 kroków do miłości" gwiazda na chwilę zniknęła z sieci, by móc... nacieszyć się swoim nowym związkiem! W ostatnim odcinku programu artystka wyznała, że jest zakochana. Następnie przez długi czas ukrywała, kim jest jej nowy partner. Okazało się, że to Dariusz Pachut - ratownik medyczny, podróżnik i sportowiec. Doda i jej ukochany wybrali się niedawno na rajskie wakacje do Wietnamu i dopiero po kilku dniach pokazali pierwsze oficjalne zdjęcie jako para. Okazuje się, że wokalistka nie ma zamiaru epatować swoimi uczuciami w sieci. Nie chce więc zdradzać, jakim mężczyzną jest Dariusz: 

Niczego nie zdradzę, ponieważ uważam, że miłość nie potrzebuje publiczności, a publiczność nie powinna potrzebować detali z mojego życia prywatnego [...] Czuję się jak każda inna zakochana osoba. Wspaniale! Przecież niczym nie różnię się od innych zakochanych kobiet. Nie jestem z Jowisza ani z Saturna. - mówi w "Party" Doda.

Dariusz Pachut i Doda na wakacjach w Wietnamie
Instagram @dodaqueen

Po finale programu "Doda. 12 kroków do miłości" niektórzy widzowie poczuli się rozczarowani, że gwiazda nie wybrała żadnego kandydata z programu oraz krytykowali za to, że znalazła sobie faceta w realnym życiu. Jak tłumaczy to Doda? 

(śmiech) Czy ty słyszysz, jak to absurdalnie brzmi? Eksperyment sam w sobie zakłada, że jest badaniem, próbą, to nie jest prawdziwe życie. Przejdźmy zatem do realnego życia. Program „Doda. 12 kroków do miłości” nie polegał na tym, by znaleźć mi męża. Ten reality show był wymyślony dla mądrych i wrażliwych ludzi, którzy umieli wyciągnąć lekcję dla siebie. A reszta, która oczekiwała, że będę królikiem doświadczalnym w tym eksperymencie tylko po to, by po dwóch randkach zakochać się na siłę w jednym z 12 kandydatów, nie zrozumiała idei show. Lepiej byłoby, gdybym udawała przez miesiąc, że kogoś wybrałam, mimo że to byłoby kłamstwo? Mam dużo dystansu do tego - mówi w "Party" Doda.

Doda 12 kroków do miłości - Doda w finale
Mat. prasowe

Doda nie chciała więc niczego udawać. Po finale otrzymała też mnóstwo słów wsparcia, głównie od kobiet, które podobnie jak gwiazda, zdecydowały się m.in. na terapię:

To program rozrywkowy, który ma bawić, ale nie moim kosztem. Zaczęłam i skończyłam go jako singielka i nie żałuję. Już w półfinale powiedziałam, że nie czuję, bym mogła któregokolwiek z kandydatów zaprosić na randkę weekendową. Dlatego zamieniliśmy ją na wyjazd z przyjaciółmi. Zarówno Stefan, jak i ja na to spotkanie zabraliśmy bliskie sobie osoby. To była transparentna sytuacja. A dla widzów? Wielu do mnie pisało, że dzięki programowi zapisali się natychmiast na terapię, bo przestali się wstydzić. Wiele kobiet komentowało, że widzą we mnie swoje lustrzane odbicie i dziękują za odwagę w pokazywaniu swoich słabości. Przecież mogłam montować odcinki tak, żeby zrobić sobie dobry PR, ale jak wtedy ktokolwiek miałby wyciągnąć lekcje? Nie ukrywajmy, w randkowaniu byłam i jestem fatalna. Kobiety między słowami odczytywały interesujące wątki dotyczące budowania związków - tłumaczy Doda

Cały wywiad z Dodą przeczytacie w nowym "Party"!

Doda na okładce Party

Smutna Doda
Instagram @dodaqueen
Newsy
Doda o nowym partnerze: "Nie zdawałam sobie sprawy, jakie to emocje będzie wywoływać"
Doda po finale "Doda. 12 kroków do miłości" musiała zmierzyć się z podłymi osądami: "Za to, że śmiałam się zakochać w kimś po programie".

Doda podczas relacji na InstaStories poinformowała swoich fanów, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych. Artystka szczerze przyznała, że po tym, jak ogłosiła swój nowy związek, niektórzy internauci zaczęli wysyłać jej naprawdę okropne wiadomości. Część widzów była niezadowolona, kiedy gwiazda w finale programu "Doda. 12 kroków do miłości" wyznała, że jest zakochana, ale jej partnerem nie jest żaden z kandydatów. Nie uwierzycie, co niektórzy internauci pisali do Dody! Doda o nowym partnerze i hejcie w sieci W miniony weekend zakończył się nowy program Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". W hitowej produkcji widzowie mogli zobaczyć, jak randkuje Doda. Wszyscy z pewnością zastanawiali się, czy gwiazda zauroczy się jednym z dwunastu kandydatów, jednak dziś wiemy już, że żaden z mężczyzn nie zdobył jej serca. Doda w finale "Doda. 12 kroków do miłości" przyznała, że jest zakochana, ale jej nowy partner nie brał udziału w programie.  Niestety, teraz okazuje się, że wyznanie Dody  nie wszystkim się spodobało. Artystka zdradziła swoim fanom, że po finale programu ze swoim udziałem dostaje okropne wiadomości. Top dwa to jest życzenie mi śmierci i nowotworu, nawet nie będę wam wklejać tych wiadomości bo nie chcę karmić tych złych emocji, jest to przerażające w jaki sposób takie prymitywne wręcz zwierzęce odruchy wywołuje reality show w ludziach. Ja sobie nie zdawałam sprawy, że co najmniej połowa ma takie przeświadczenie, że jest właścicielem mnie i jakby jak ja podejmuję inne decyzje w związku z moim sercem, uczuciami czy moim życiem, to w nich to wywołuje taką agresję- mówiła Doda.  Zobacz także:  Doda jest zakochana i nie ukrywa swojego szczęścia! Kim jest jej nowy partner?   Doda podczas relacji na InstaStories wyznała, że jest zszokowana tym, jak...

Doda w sukni ślubnej
ARCHIWUM PRYWATNE DODY / NANI DE PEREZ
Newsy
Jak ślub odmienił Dodę? Piękny apel artystki do kobiet: "Nie bójcie się życia"
Doda o ślubie. Dwa lata po ślubie Doda zdradza szczegóły wesela i uroczystości. Jak się zmieniła?

Nie było randki w restauracji, romantycznego wypadu za granicę ani innych „fajerwerków”. Nie tak miała wyglądać druga rocznica ich ślubu. Z powodu pandemii Dorota Rabczewska-Stępień (36) i Emil Stępień (43) świętowali skromnie, w salonie w swoim mieszkaniu. Ale mimo przymusowej izolacji ten dzień i tak był dla nich wyjątkowy: oglądali film, zdjęcia i wspominali. Doda wrzuciła potem na Instagram fotografię z pierwszych wspólnych wakacji z Emilem: „Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem”, napisała.  Faktycznie, jeszcze trzy lata temu związek Doroty i Emila był ściśle tajny. Oboje włożyli sporo wysiłku w to, by ukryć go przed światem. Dlaczego Dodzie tak na tym zależało? Jak ocenia ten pomysł dzisiaj?  UCZUCIE ŚCIŚLE TAJNE   Ta miłość to nie był grom z jasnego nieba. Cztery lata temu, w maju, Doda grała w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze IMKA. Emila Stępnia poznała po premierze. Co było potem? W jednym z wywiadów gwiazda opowiadała, jak podczas wakacji w Hiszpanii wspomniała przyjaciółce, że zna fajnego faceta. Koleżanka namówiła ją, by do niego zadzwoniła. A Emil... natychmiast rzucił wszystko i przyleciał pierwszym samolotem. Ich związek zaczął się od przyjaźni i – jak twierdzi artystka – właśnie dlatego jest inny niż wszystkie, które do tej pory miała. A na mężczyznach zawiodła się już wiele razy. Bała się, że znowu ktoś ją zdradzi, oszuka albo potraktuje jak szansę na autopromocję w mediach. Dlatego w przypadku Emila postano- wiła być bardziej powściągliwa. Długo nie opowiadała o nim dziennikarzom. „Gra była warta...

Doda 12 kroków do miłości - Doda w finale
Mat. prasowe
TV-Show
"Doda. 12 kroków do miłości": widzowie rozczarowani finałem show. W komentarzach burza
Ostatni odcinek "Doda. 12 kroków do miłości" sprawił, że w sieci zawrzało. Czym Doda aż tak rozwścieczyła internautów?

Za nami wielki finał "Doda. 12 kroków do miłości", w którym wokalistka postanowiła otworzyć się przed fanami i z pomocą psychologa, dr Leszka Mallibrudy, poszukiwała wśród kandydatów na partnera swojej bratniej duszy. I choć Dodzie udało się odnaleźć miłość, niektórzy widzowie nie pozostawili na niej suchej nitki. Co aż tak ich wzburzyło? "Doda. 12 kroków do miłości": widzowie rozczarowani finałem programu Jedno jest pewne, program "Doda. 12 kroków do miłości" obnażył prawdziwą naturę piosenkarki, która w show nie kryła złości, ekscytacji, a nawet łez rozżalenia. W sobotę, 5. listopada, widzowie Polsatu mogli zobaczyć finałowy odcinek show, który wprawił fanów Dody w osłupienie. Choć artystka na romantyczny weekend zaprosiła Stefana, to jednak nie przystojny brunet stał się jej wybrankiem. Jak wyznała w piosenkarka rozmowie z dr Leszkiem Mallibrudą, panowie rozczarowali ją swoim zachowaniem, a Doda znalazła miłość poza kamerami. Co więcej, tuż po emisji finałowego odcinka "Doda. 12 kroków do miłości", Doda pokazała teledysk "Wodospady" , w którym wystąpiła z tajemniczym przystojniakiem. I podczas gdy część intrenautów zastanawia się, czy mężczyzna z klipu jest jej nowym partnerem, inni nie szczędzą artystce krytyki zarzucając jej, że miłosne show miało na celu jedynie wypromowanie jej najnowszej płyty. Zobacz także:  Dlaczego Doda, a nie Dorota? Doda tłumaczy viralowy filmik, który szaleje na Tiktoku! Tuż po zakończeniu emisji "Doda. 12 kroków do miłości" w sieci zawrzało. - Program fajny.. oglądam. Może nie wszystko mnie urzekło.. nie wierzę we wszystko w 100%.. - Ciekawe ile jej zapłacili za to oszustwo, kręciła program będąc w już w relacji z mężczyzną. Zawracanie widzom i uczestnikom niepotrzebnie głowy i czasu.Niepotrzebnie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik