Doda zadzwoniła do Nergala Doda zadzwoniła do Nergala Doda w karetce Doda i Nergal ALLONS_866596_doda , nergal06.JPG
Doda zadzwoniła do Nergala
Co z nimi zrobiła?
1/6
Doda zadzwoniła do Nergala

Doda musiała skontaktować się z Nergalem! A to wszystko przez... porządki w szafie. Kiedy artystka przeglądała i segregowała rzeczy w swojej ogromnej garderobie, trafiła na album ze zdjęciami Adama Darskiego z dzieciństwa! Co z nim zrobiła? Zobaczcie!

Zobacz także: Doda, Markowski, Górniak. Ile gwiazdy zarabiają na koncertach?

Doda skontaktowała się z Nergalem!

Doda w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o porządkach w szafie i refleksjach, jakie ją wówczas naszły. Wśród setek rzeczy odnalazła album ze zdjęciami Adama Darskiego, jej byłego partnera, z dzieciństwa. Na początku nie chciała mu go oddać, twierdząc, że mogłaby zarobić na nim miliony. Wolała jednak, jak zawsze, zachować się honorowo:

Podczas porządków znalazłam album ze zdjęciami z dzieciństwa Nergala. Przez chwilę miałam taki pomysł, żeby zarobić na nim miliony. Może jacyś amerykańscy fani chcieliby go zobaczyć na zdjęciu ze ślubowania... Ale w końcu doszłam do wniosku, że wolę być szlachetnym diamentem niż brudnym kamieniem. Większą satysfakcję daje mi to, że mogę zadzwonić i powiedzieć: „Hej, mam twoje zdjęcia z dzieciństwa. Pewnie już ich nie masz, bo to jedyne odbitki, więc wyślę ci je” - mówi w Fakcie. 

Czy zadzwoniła sama do Nergala? Odpowiedź na kolejnej stronie!

Zobacz także: Dramatyczny koniec licytacji auta Dody! Artystka pisze o "oszuście"! "Z premedytacją odebrał możliwość leczenia..."

2/6
Doda zadzwoniła do Nergala

Doda ostatecznie nie zadzwoniła do Nergala bezpośrednio. Odesłała mu album ze zdjęciami przez pośrednika. 

3/6
Doda w karetce
4/6
Doda i Nergal
5/6
ALLONS_866596_doda , nergal06.JPG
6/6
Doda, Adam "Nergal"  Darski, Dorota Rabczewska
ONS
Więcej na temat Doda Adam Nergal Darski