Adam "Nergal" Darski opublikował nagranie z noworodkiem i w opisie padły wyjątkowe słowa. Fani artysty nie kryją zaskoczenia, a w komentarzach nawet pojawiły się gratulacje. Były partner Dody nie ukrywa, że to ważny dzień dla niego i jego bliskich, dodając wprost:
WIDEO…
Moje serce się rozpływa
Nergal pochwalił się zdjęciem dziecka
Nergal swoją obecność w show-biznesie zaznaczył nie tylko jako lider grupy Behemoth, ale również za sprawą kontrowersji i licznych afer ze swoim udziałem. Głośno było też o życiu uczuciowym muzyka po tym, jak w 2009 roku związał się z Dodą. Ich związek nie trwał długo i zaledwie dwa lata później okazało się, że nie przetrwał próby czasu, a artystka gorzko wypowiadała się o byłym partnerze. Na początku 2024 roku Nergal na premierze pojawił się z młodszą o 20 lat partnerką, a na Instagramie nie brakowało ich wspólnych zdjęć. Ostatnio muzyk publikował głównie wpisy dotyczące kariery zawodowej, a teraz nagle zaskoczył nagraniem nowo narodzonego dziecka. W opisie Adam Darski dodał:
Widząc takie rzeczy, moje serce się rozpływa... napisała na Instagramie Adam Darski
Czyżby muzyk został ojcem? Sprawa szybko się wyjaśniła i już wiadomo, że chodzi o znajomego Nergala, który powitał na świecie drugie dziecko.
Fani Nergala nie ukrywają, że początkowo pomyśleli, że to właśnie on został ojcem. Kiedy sytuacja się wyjaśniła w komentarzach, pojawiły się gratulacje dla rodziców chłopca:
O mój Boże, myślałam, że to twoje dziecko! Gratulacje dla rodziny!
O mój Boże, witaj mały Orion

Jesteście zaskoczeni nagraniem, które zdecydował się opublikować Nergal?


















