Doda w czarnym półgolfie
ONS

Doda odda wszystkie pierścionki zaręczynowe na aukcje charytatywne! Są warte fortunę!

Doda w czarnym półgolfie
ONS

Doda chce sprzedaż swoje pierścionki zaręczynowe! Pokazuje się, że ma ich aż pięć! Najbardziej znany to ten od Emila Haidara. I właśnie po niedawnym rozstaniu z Emilem Haidarem, Doda wpadła na pomysł, co zrobić z imponującym pierścionkiem zaręczynowym w kształcie serca.  Ten wyjątkowy pierścionek, został podobno zaprojektowany przez samego Emila i jest wart ponad 250 tysięcy złotych! Niestety nie posłużył Dodzie na długo, zaręczyny zostały zerwane, a ślubu nie będzie. Gwiazda uznała, że skoro pierścionek nie przyniósł jej szczęścia, ale może uszczęśliwi kogoś innego. Podobnie jak pozostałe cztery inne pierścionki zaręczynowe .

Doda sprzeda swoje pierścionki zaręczynowe?

Doda nie zamierza jednak sprzedawać pierścionków, by na nich zarobić.

Skoro te pierścionki mi nie przyniosły szczęścia, to może innym przyniosą. Nie jestem materialistką, więc jeśli mogę komuś pomóc, to nie myślę o swoim interesie - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Faktem".

"Fakt" informuje, że piosenkarka myśli, aby wszystkie pierścionki wystawić na aukcji charytatywnej, z której dochód zostanie przekazany na wybrany przez nią szczytny cel. Tym samym artystka chce stanowczo odciąć się od swojej przeszłości. Oprócz wartego fortunę pierścionka od Haidara, Doda ma w swojej kolekcji także jubilerskie cacko do Nergala warte około 12 tysięcy złotych oraz zaręczynową pamiątkę po Radku Majdanie, która kosztowała około 65 tysięcy złotych. Pozostałe dwa pierścionki stanowią tajemnicę gwiazdy. ;)

 

 

Doda zamierza sprzedać pierścionek zaręczynowy od Emila Haidara

 

Doda i Emil Haidar w kinie

 

Podobnie jak pozostałe cztery pierścionki zaręczynowe od innych mężczyzn

 

Doda w skórzanym czarnej sukience na koncert w Centrum handlowym Plejada
East News

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44