AKPA
Kiedyś nie były ikonami stylu
1/12
AKPA

Patrząc na gwiazdy rzadko pamiętamy jak jeszcze niedawno wyglądały. W czasach, gdy dbałość o wizerunek nie była najważniejszym kryterium, niektóre sławy pozwalały sobie na więcej swobody w kwestii doboru garderoby, fryzur czy makijażu. Jednak wiele z nich stwierdziło, że w końcu trzeba coś z tym zrobić. Przedstawiamy gwiazdy, które zainwestowały w stylistów, fryzjerów i wizażystów. Zobaczcie te które przeszły ogromne metamorfozy. W tych przypadkach bardzo opłacalne.

Zobacz gwiazdy bez makijażu >>>

2/12
AKPA/ONS

Małgorzata Socha niegdyś była tylko sympatyczną "dziewczyną z sąsiedztwa", dziś jest elegancką i sympatyczną "dziewczyną z sąsiedztwa". Kompletna zmiana wizerunku i wyjątkowo udany dobór ról sprawił, że Małgorzata Socha stała się jedną z najgorętszych polskich gwiazd. Wraz ze wzrostem popularności posypały się propozycje reklamowe. Aktorka reklamuje dezodoranty, markę odzieżową, auta, luksusuową biżuterię i centrum handlowe. Idealny przykład na to, że czasem warto zainwestować w stylistę.


 

3/12
AKPA/ONS

Magda Gessler krótko ścięte, wyprostowane włosy i nietwarzową grzywkę zamieniła na burzę loków, pod którą świetnie ukryła okrągłą twarz. Z czasem schudła, podobno aż o 14 kilogramów i zaczęła kupować ubrania od najlepszych projektantów. Oprócz Kuchennych Rewolucji sama wywołała rewolucję w swoim wizerunku.

4/12
AKPA/ONS

Doda kiedyś kochała solarium i plastikowe paznokcie. Nie stroniła też od białych kozaków i różowych miniówek. Wszystko z czasem wymieniła na bardziej kobiece, równie wyzywające, ale dodające klasy. Jest przykładem wizualnej rewolucji i trendsetterką rzeszy fanek. Jako pierwsza zaczęła pojawiać się na salonach ubrana od stóp do głów w najdroższe światowe marki i, co najważniejsze, nie pozwoliła zaszufladkować siebie w stylu z początków kariery. Brawo.

5/12
AKPA/ONS

Kinga Rusin zawsze była uważana za kobietę przedsiębiorczą. Ale do ikony stylu nieco jej brakowała. Skupiona na wielu aktywnościach zawodowych nie zawsze miała czas, by zadbać o swój wizerunek. Kompletnie odmienił ją "Taniec z gwiazdami". Dziennikarka przeszła prawdziwą metamorfozę wewnętrzną, co dosyć szybko zaowocowało zmianą na zewnątrz. Dziś Kinga Rusin, to spełniona kobieta sukcesu. Jest znaną dziennikarką, z powodzeniem radzi sobie w biznesie, ma kochającego partnera i uchodzi za jedną z lepiej ubranych Polek. Tak trzymać.

6/12
youtube.com/ONS

Maja Sablewska to dzisiaj celebrytka, niegdyś menadżerka. Początki były trudne, ale Maja dość szybko się zorientowała, że pierwsza zasada show-biznesu to "jak cię widzą, tak cię piszą" i natychmiast zaczęła poprawiać swój wygląd. Aparat na zęby, wybielanie, tu i ówdzie poprawki dietetyczne i wyszła prawdziwa gwiazda. Dziś rywalizuje w wojnie okładkowej z byłymi podopiecznymi i całkiem nieźle jej to wychodzi.

7/12
AKPA

Sonia Bohosiewicz schudła, przefarbowała włosy, zmieniła także styl ubierania... Chociaż nadal pojawiają się opinie, że aktorka lepiej wyglądała niczym "dziewczyna z warszawskiej Pragi" to my wolimy jednak ją w wylaszczonej wersji. Dzisiaj od Sonii jest ciężko oderwać wzrok i to nie ze względu na świetną grę aktorską, a jej idealny wygląd.

8/12
AKPA/ONS

Maja Frykowska na przestrzeni lat wykonała ogromną pracę nad swoim wizerunkiem. Z rozbrykanej imprezowiczki stała się poważną aktorką i prezenterką. Zainwestowała w operację nosa, skończyła studia aktorskie, ustatkowała się i dziś chyba sama może powiedzieć, że było warto. By całkowicie odciąć się od poprzedniego wizerunku zmieniła nawet imię. Nabrała też chyba pewności siebie, bo nie boi się ciężkich wyzwań. Zdecydowała się zagrać bardzo trudne role w filmach "Pojechał, zobaczył" i "Może tak być". Za tę pierwszą dostała nawet nagrodę! Nie stroni jednak od ról komediowych tkj. w mini serialu "Stardust" czy "Świat wg Kiepskich". Zatrudniła stylistę i oto mamy jedną z lepiej ubranych polskich gwiazd. Może być przykładem dla innych, że warto w siebie inwestować.

9/12
ONS

Była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, Anna Kalata zaskoczyła wszystkich. Była niezbyt dobrze wyglądająca kobietą. Po odejściu z polityki wyjechała do Indii i wróciła jako eteryczna blond piękność. Cokolwiek ją tak zainspirowało, było warto. To zdecydowanie najbardziej spektakularna metamorfoza z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Szczytem wszystkiego była okładka magazynu fitness "SHAPE".

10/12
AKPA/ONS

Paulla Ignasiak pokochała solarium i tipsy, ale w końcu zweryfikowała swoje poglądy w tych kwestiach. Skorzystała z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, zadbała o styl i efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Paulla od razu stała się prawdziwą gwiazdą. Dziś już nieco przygasłą, ale zawsze...

11/12
AKPA/ONS

Joanna Przetakiewicz kiedyś znana była jedynie jako partnerka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Wtedy jej stylizacje i wizerunek dalekie były od ideału. Ci którzy ją wtedy skreślali, dosyć szybko przekonali się, że warto czasem wstrzymac się z ocenami. Przetakiewicz dosyć szybko udowodniła, że znajomość modowych trendów nie jest jej obca, i że jest nie tylko "tą przy nim". Z mistrzowską precyzją połączyła zamiłowanie do mody z biznesem, tworząc markę La Mania. Stała się jedną z najlepiej ubranych Polek, a jej firma już podbija zachodnie i wschodnie rynki. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

12/12
AKPA/ONS

Krótkie włosy, trapery, bojówki i okulary zamieniła na niebotycznie wysokie Louboutin'y, obcisłe kreacje i gustowne fryzury. Zadbała o ciało i dziś zamiast wyszczekanej chłopczycy widzimy seksownego kociaka. Anna Mucha nie bała się zapozować dla "Playboya" czy odsłonić ciała w kilku filmach. Do tego jest inteligentna i wie czego chce. Prawdziwa kobieta sukcesu.