Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy

Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły

Zapadły pierwsze decyzje

Dziś w południe w jednym z sądów w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa sądowa w sprawie naruszenia dóbr osobistych i prawa do prywatności rodziców Dody. Państwo Rabczewscy wnieśli pozew przeciwko Agnieszce Szulim, która ich zdaniem, w programie "Na Językach" dopuściła się wyżej wymienionych nadużyć. Na rozprawie pojawiła się też Doda. Przypomnijmy: Doda pokazała zdjęcie Szulim z sądu. Dziś ich pierwsza rozprawa

Jak udało nam się dowiedzieć, posiedzenie trwało niecałą godzinę, a Szulim jako osoba pozwana musiała ustosunkować się do zarzutów sformułowanych przez prawnika Rabczewskich. Jaką linię obrony przyjęła dziennikarka? Jak donosi źródło AfterParty.pl, Szulim zeznała przed sądem, że nie ma nic wspólnego z materiałem o rodzicach Dody, który wyemitowano w "Na Językach".  W charakterze świadka zeznawała również Doda. Sprawę odroczono, a na kolejną rozprawę powołani zostaną nowi świadkowie.
 

Rodzice Dody byli bardzo zdecydowani, a ich prawnik przekonywał sąd, że materiał z programu Szulim naruszył ich prawo do prywatności i dobra osobiste, ponieważ nie są osobami publicznymi. Doda zaś zeznała m.in., że dziennikarka załatwiała w ten sposób prywatne animozje. Agnieszka broniła się, że to nie ona realizowała materiał o przyrodniej siostrze Rabczewskiej, a była jedynie prezenterką, która go zapowiedziała na antenie. W związku z tym muszą zostać powołani kolejni świadkowie, tym razem z produkcji "Na Językach" - zdradza nam osoba z bliskiego otoczenia Agnieszki.


Mimo takiego finału dzisiejszej rozprawy, rodzice Rabczewskiej i sama Doda wyszli z sądu w dobrych humorach. Podobnie zresztą jak Szulim, która mogła liczyć na wsparcie ukochanego, Macieja Żakowskiego.

Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure

 

Doda z rodzicami i Agnieszka Szulim w sądzie:

Doda skomentowała proces z Szulim
Paparaty
Newsy
Doda komentuje proces z Szulim: Czyta co jej podetkną pod nos
Rabczewska o dzisiejszej rozprawie

To było emocjonujące popołudnie - Doda i Agnieszka Szulim spotkały się w jednym z warszawskim sądów. Dziennikarka została pozwana przez rodziców wokalistki o naruszenie dóbr osobistych i prawa do prywatności w programie "Na Językach". Doda zaś występowała w charakterze świadka. Przypomnijmy: Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły Tak jak informowaliśmy wcześniej, Agnieszka odpierała zarzuty formułowane przez prawnika Rabczewskich i wyjaśniała przed sądem, że nie odpowiadała za materiał transmitowany w jej programie, a jej rola sprowadziła się tylko do jego zapowiedzi na antenie. Dzisiejsze spotkanie w sądzie postanowiła skomentować również Doda. Rabczewska umieściła na swoim Facebooku wpis, w którym sugeruje, że Szulim podczas rozprawy zeznała, iż nie identyfikuje się ze słowami wypowiedzianymi przez nią w programie.   Aga " nie jestem pindą siedząca przy kwiatku" Szulim nie identyfikuje sie z tym co mówi i czyta to co jej podetkną pod nos... więc nie może odpowiadać za swoje słowa? Musze wypocić ten słaby żart ,który dziś obił sie o moje uszy :) - czytamy na Facebooku Dody. Piosenkarka dołączyła do komentarza zdjęcie z siłowni. Myślicie, że Agnieszka Szulim zabierze głos w tej sprawie czy dalej konsekwentnie będzie milczeć? Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure   Doda i Agnieszka Szulim podczas dzisiejszej rozprawy:

Sprawa sądowa Szulim i Dody
ONS
Newsy
Sprawa z bójką Dody i Szulim w końcu będzie miała swój finał. Znamy szczegóły
Trwało to ponad 9 miesięcy

W połowie lutego doszło do jednego z najgłośniejszych od lat wydarzeń w polskim show-biznesie. W jednym z klubów w Chorzowie spotkały się bowiem nie ukrywające wzajemnej niechęci Doda i Agnieszki Szulim . Dziennikarka oskarżyła Rabczewską o napaść, ale ta zdecydowanie temu zaprzeczała. Przypomnijmy: "Chciałam z nią stanąć twarzą w twarz" Szulim kilka tygodni po incydencie zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić w sądzie i z pomocą prawników oskarży wokalistkę o pobicie. Mijały jednak kolejne miesiące, a obie panie spotkały się w sądzie tylko raz - przy okazji procesu, który rodzice Rabczewskiej wytoczyli Szulim, a następnie całej stacji TVN, za naruszenie ich dóbr osobistych. Zobacz: Mamy zdjęcia z rozprawy! Tak wyglądało spotkanie Dody i Szulim w sądzie Teraz jednak głośna sprawa wraca na wokandę. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, pierwsza rozprawa dotycząca bójki gwiazd, w której stroną oskarżającą jest Szulim, odbędzie się 19 grudnia w jednym z warszawskich sądów. Nasze źródło twierdzi, że sąd w Chorzowie mocno wzbraniał się przed podjęciem sprawy, co wydłużyło czas oczekiwania. W końcu jednak przekazano ją do stolicy.   Sąd w Chorzowie ociągał się z rozpoczęciem postępowania i bardzo nie chciał rozstrzygać sprawy na swoim terenie. Udało się ją jednak przekazać sądowi w Warszawie, co mocno przyspieszy bieg wydarzeń. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 19 grudnia i zarówno Szulim, jak i Doda, mają się tam pojawić w towarzystwie adwokatów. Z uwagi na to, że odbędzie się to w stolicy, można się też spodziewać prawdziwego oblężenia paparazzi - tłumaczy w rozmowie z nami osoba z otoczenia gwiazd. Po czyjej stronie w tym konflikcie jesteś? Zobacz: Sablewska pierwszy raz skomentowała bójkę Dody i Szulim Agnieszka Szulim po bójce z Dodą:

Doda skomentowała aferę z Szulim
ONS
Newsy
Doda pokazała zdjęcie Szulim z sądu. Dziś ich pierwsza rozprawa
Rabczewska towarzyszyła rodzicom

Konflikt Agnieszki Szulim i Dody trwa już od dawna, ale dopiero teraz zajmie się nim sąd. Dziennikarkę czekają aż trzy rozprawy z Rabczewską i jej rodziną. Wczoraj informowaliśmy was, że pierwsza z nich toczyć się będzie w warszawskim sądzie, a stroną pozywającą są właśnie rodzice Dody. Przypomnijmy: Wiemy dlaczego Szulim przełożyła imprezę urodzinową Do pierwszej rozprawy doszło dzisiaj o godzinie 12:00. Stawiły się na niej obie strony tj. państwo Rabczewscy i Agnieszka Szulim, oczywiście w towarzystwie swoich adwokatów. Sprawa toczy się o naruszenie dóbr osobistych Wandy i Pawła Rabczewskich przez Szulim w programie "Na Językach", który kilka miesięcy temu wyemitował materiał traktujący o ich życiu prywatnym. Rodzicom towarzyszyła też Doda, która po zakończeniu rozprawy zrobiła nawet zdjęcie wychodzącej z sali Szulim. Opublikowała je na swoim Instagramie z ironicznym komentarzem.   Pierwsze bociany przyleciały do sądu - czytamy pod fotką. Póki co, nie są znane żadne szczegóły dzisiejszej rozprawy. Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure Doda i Szulim w sądzie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner