Ewelina Lisowska w czerwonej sukni
ons.pl

„Brak porządnego repertuaru”, „Świetnie odnajduje się w show-biznesie”. Kto tak ocenia Ewelinę Lisowską?

Ewelina Lisowska w czerwonej sukni
ons.pl

Ewelina Lisowska jest ostatnio bardzo popularna dzięki udziałowu w show „Taniec z gwiazdami”. A co z muzyką i reperuarem młodej wokalistki? Zapytaliśmy gwiazdy i ekspertów muzycznych o opinię na temat młodej wokalistki i jej piosenek. Marek Sierocki i DJ Adamus nie byli zachwyceni. Maryla Rodowicz za to okazała się bardziej powściągliwa.

Kojarzę Lisowską, ma fajny, mocny głos, świetny wygląd i jeden przebój. Ale to dopiero początek jej kariery, zobaczymy, co zrobi z nią dalej – mówi nam królowa polskiej sceny Maryla Rodowicz.

Jak dla mnie jest to wokalistka dobra, która świetnie odnajduje się  w naszym show-biznesie. Jej marka jest rozpoznawalna, ale wydaje mi się, że to, co najciekawsze jeszcze przed nią. Do tej pory jej twórczość mnie osobiście nie rzuciła na kolana, ale czuję w niej bardzo duży potencjał. Po prostu jak każdy dobry artysta musi znaleźć siebie- zdradza DJ Adamus.

Ma potencjał, ma silny głos, ale brak porządnego repertuaru i ta słynna reklama mogą mieć wpływ na jej dalsze losy – mówi Marek Sierocki.

Wydaje się, ze nie wszyscy wybaczyli Ewelinie udział w pewnej reklamę. Rok temu Lisowska zagrała w reklamie Media Expert. Spot puszczany był tak często, że Polacy zaczęli pisać prośby o ograniczenie emisji, a na Lisowską posypały się gromy.

 

Cały tekst w najnowszym numerze "Party".

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w "Tańcu z Gwiazdami".

Tomasz Barański w baletowym stroju, Ewelina Lisowska jako baletnica w Tańcu z Gwiazdami
ONS

 

Ewelina Lisowska 

 

Ewelina Lisowska w drodze na trening do programu  "Taniec z Gwiazdami"

Ewelina Lisowska w drodze na treningi do Tańca z Gwiazdami

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48