Caroline Derpienski od momentu pojawienia się w show-biznesie wzbudza skrajne emocje, szczególnie po aferze z Natalią Janoszek, którą ujawnił Krzysztof Stanowski. Jak Doda ocenia obecność Caroline Derpienski, która ostatnio została zaproszona nawet do programu Kuby Wojewódzkiego? Obejrzyjcie rozmowę z artystką!

Reklama

Doda szczerze o Caroline Derpienski!

Doda w rozmowie z reporterem Party.pl Bartoszem Sekleckim odpowiedziała na pytanie o fenomen takich gwiazd, jak Caroline Derpienski czy Natalia Janoszek. Piosenkarka mówi wprost, co jej zdaniem stoi za spektakularnym sukcesem Caroline Derpienski:

To nie kilkadziesiąt tysięcy osób decyduje o tym, że ona jest gwiazdą, tylko wy dziennikarze i ludzie, którzy chcą oglądać. A i to, i to jest na tak - powiedziała wprost Doda.

Doda nie ukrywa, że każdy ma prawo budować swoje "imperium" i robić show, a to jaką drogę wybiera, to już jego decyzja:

Czy ja uważam, że coś takiego nie powinno mieć miejsca? Wręcz przeciwnie! My robimy biznes na show. (...) Czasami udajemy idiotów, czasami jesteśmy tymi idiotami i jeszcze zbijamy na tym hajs. To jest genialne - mówi Doda i dodaje: Szukanie etyki na siłę (...) jest dla mnie co najmniej 20 lat za późno.

Koniecznie obejrzyjcie rozmowę z Dodą i dowiedźcie się, co jeszcze powiedział na temat Caroline Derpienski. Cały wywiad z Dodą możecie obejrzeć w serwisie YouTube!

Zobacz także: Dariusz Pachut w końcu odpowiedział na pytanie o relację z Dodą! Artystka zareagowała

Party.pl

Instagram @kuba_wojewodzki_official
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama