Marta Grycan schudła 10 kilo! Dieta Marty Grycan. Jak schudła Marta Grycan?

Marta Grycan schudła 10 kilo! Znamy jej dietę!

Marta Grycan schudła 10 kilo! Dieta Marty Grycan. Jak schudła Marta Grycan?

Marta Grycan na ostatnich wydarzeniach prezentuje się szczuplej niż w momencie, kiedy wkroczyła na salony w ubiegłym roku. Jak udało dowiedzieć się magazynowi "Party", bizneswoman zrzuciła aż 10 kilogramów i to w zaledwie trzy miesiące. Jaki jest sekret jej nowej figury?

Okazuje się, że Grycan schudła... przez przypadek. W lipcu Marcie zaczęło przeszkadzać, że z powodu nagrań programu "Bake Off" nie ma czasu na regularne jedzenie, i postanowiła to zmienić. Zaczęła jeść trzy posiłki dziennie, zazwyczaj przyprawiane tymiankiem, który poprawia trawienie.

Dodatkowo, żeby oczyścić organizm z toksyn, Marta wypijała codziennie 2 litry wody z dodatkiem pieprzu cayenne, soku z cytryny i syropu klonowego. Efekt zaskoczył samą Grycan, kiedy okazało się, że oprócz lepszego samopoczucia, także... chudnie.

Szczuplejsza sylwetka nie przeszkadza jednak Marcie w tym, aby zjeść kawałek tortu bezowego z własnej cukierni, z filiżanką mocnego espresso.

"Party" dowiedziało się, że Marta używa też "sekretnego składnika", który można kupić w każdej aptece. Jakiego? Póki co gwiazda trzyma to w tajemnicy i ujawni ją dopiero w przyszłym roku, kiedy wyda drugą książkę - tym razem o zdrowym odchudzaniu. Zanim jednak to nastąpi, porównajcie jak Marta zmieniła się w ciągu ostatniego roku. Widać różnicę?

Przypomnijmy: "Nie raz się odchudzałam. Ważyłam 52 kilo!"

Marta Grycan schudła 10 kilo! Dieta Marty Grycan. Jak schudła Marta Grycan?

Wyszczuplona Marta Grycan na premierze swojej pierwszej książki "Kuchnia Haute Couture":

Więcej na temat Marta Grycan diety gwiazd
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54