Dieta Mai Sablewskiej
ONS

Sablewska stosuje nową dietę. Tym razem zmiana jest konkretna

Dieta Mai Sablewskiej
ONS

Maja Sablewska stała się ostatnio nie tylko ekspertem od mody, ale także doradza kobietom jak żyć zdrowo, cieszyć się życiem i pozbyć się nadwagi czy kompleksów. Wszystkie mądrości spisała w swojej drugiej książce "10 sposobów na modę i zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej".

Gwiazda jest również częstym gościem telewizji śniadaniowych. Dziś gościła w TVP 2, gdzie zdradziła swoje patenty na utrzymanie figury.

- Wszystko w każdym przypadku jest w głowie. Prawda jest taka, że diety, to jest jeden wielki mit. Bo tutaj nie chodzi o to, by przez jakiś czas robić, to co na prawdę jest tożsame z naszym organizmem. Chodzi o to, aby prowadzić zdrowy styl życia i żyć świadomie. Kupować produkty, które nam nie szkodzą. Zamieniam wszytko co białe na zielone. Nie jem cukru, nie jem mąki, nie piję mleka. To są trzy rzeczy, których się trzymam i po prostu wprowadziłam w życie - powiedziała maja w "Pytaniu na śniadanie"


Sablewska opowiedziała również, jak wygląda jej jadłospis:

- Zawsze jem węglowodany z warzywami. Kasza jaglana. Bardzo serdecznie polecam. Zamieniam kolacje na śniadanie. Moją taką metodą jest to, żeby jeść śniadanie za dwóch, obiadem się dzielić, a kolacje oddawać. Organizm potrzebuje tyle kalorii ile spala! I bardzo ważne - nie wolno całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety!


Ostatni Maja wygląda rewelacyjnie, więc jej rady rzeczywiście działają. Jednak musimy pamiętać, aby wszystko robić z umiarem, gdyż nawet z pozoru zdrowe składniki naszej diety mogą doprowadzić do tragedii. Zobacz: Sablewska umierała! Wszystko przez... sok z marchewki

Sablewska na letniej imprezie producenta pralinek:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43